En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

ستاد تنظیم بازار شهرستان شهریار تشکیل جلسه داد

اولین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شهریار در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به ریاست معاونت برنامه ریزی فرماندار و با حضور اعضاء آن ستاد در محل فرمانداری تشکیل شد.
دوشنبه 19 خرداد 1393

برگزاری جلسه هم اندیشی کارشناسان فرمانداری شهریار

سومین نشست هم اندیشی فرماندار با کارشناسان شاغل در فرمانداری شهریار در محل فرمانداری تشکیل شد.
يکشنبه 18 خرداد 1393

دومین جلسه ستاد اقتصادی شهرستان شهریار تشکیل شد

دومین جلسه ستاد اقتصادی شهرستان با حضور فرماندار، معاونین برنامه ریزی و فنی عمرانی فرمانداری، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان و ادارات مرتبط، بعضی از صاحبان صنایع و صنوف در محل فرمانداری شهرستان شهریار تشکیل شد.
شنبه 17 خرداد 1393

دومین جلسه کمیته فرهنگی شهرستان شهریار تشکیل شد

دومین جلسه کمیته فرهنگی شهرستان باحضور فرماندار،معاونین سیاسی انتظامی و برنامه ریزی فرمانداری، شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان شهریار، روسای دانشگاه ها ودیگر ادارات مرتبط در محل فرمانداری تشکیل شد.
شنبه 17 خرداد 1393

حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در شهرستان شهریار

صبح امروز جلسه با حضور فرماندار شهرستان شهریار به همراه آقای نژاد فلاح مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونین مدیرکل رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در محل فرمانداری تشکیل شد.
شنبه 17 خرداد 1393

مراسم ارتحال امام در شهرستان شهریار برگزار شد

بیست و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) با حضور فرماندار،ائمه جمعه شهرستان و جمعی از روسا و کارکنان دستگاه های اجرایی و مردم ولایت مدار شهرستان شهریار در مصلی امام (ره) شهریار برگزار شد.
سه شنبه 13 خرداد 1393

تجلیل از قهرمانان تیم ملی کشتی فرنگی در گردهمایی خیرین و معتمدین شهرستان شهریار

همزمان با سالروز ولادت قمر بنی هاشم در جمع خیرین و معتمدین شهرستان شهریار با حضور فرماندار، نماینده محترم مجلس، شهرداران و جمعی از روسای ادارات شهریار و ورزشکاران از ملی پوشان کشتی فرنگی تجلیل بعمل آمد.
سه شنبه 13 خرداد 1393

مصاحبه تلویزیونی فرماندار شهرستان شهریار با برنامه دراستان شبکه 5 سیما

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار: صبح امروز مورخ 12/خرداد/93 آقای هادی زاده طی مصاحبه ای با برنامه در استان شبکه 5 سیما مشکلات شهرهای صبا شهروشاهد شهر را مطرح نمودند.
دوشنبه 12 خرداد 1393

ملاقات عمومی فرماندار با مردم شریف شهرستان شهریار برگزار شد

صبح امروز مورخ 12/خرداد/93 فرماندار شهرستان شهریار با بیش از 60 نفر از مردم شریف شهرستان از نزدیک دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات ایشان پرداختند.
دوشنبه 12 خرداد 1393

دیدار نماینده مجلس،ائمه جمعه،دادستان شهریار وروسای ادارات شهرستان شهریار و شهرداران با فرماندار شهرستان شهریار

به مناسبت چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز،نماینده مجلس،ائمه محترم جمعه،دادستان و جمعی از روسای ادارات و شهرداران شهرستان با فرماندار دیدار و روز جانباز را به ایشان تبریک گفتند.
دوشنبه 12 خرداد 1393