En
تاریخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
کد 2348

به منظور بررسی مسایل شهر وحیدیه انجام شد:

برگزاری پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار در شهر وحیدیه

پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار به منظور بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات شهر وحیدیه به ریاست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار ویژه شهر وحیدیه به ریاست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و با حضور شهردار، رئیس شورای شهر و امام جمعه شهر وحیدیه و روسای ادارات و دستگاه های شهرستان در سالن خلیج فارس  وحیدیه برگزار شد.
بنا بر این گزارش؛ در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین شائق امام جمعه وحیدیه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را فرصتی برای خودسازی و نزدیک شدن به خدا بیان کرد و همچنین، برگزاری این نوع جلسات در شهرهای مختلف شهرستان شهریار را سنت حسنه دانست و خواستار ادامه آن شد.
در ادامه این جلسه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار شرط نتیجه بخش بودن و ارزش دار شدن این جلسات را، کار و تلاش درراستای اجرای تصمیمات گرفته شده و پیگیری آنها دانست و این عامل را اصلی ترین وظیفه ی هر مسئول در نظام انقلاب اسلامی عنوان کرد.
ادامه جلسه شورای اداری شهرستان شهریار اختصاصی شهر وحیدیه با صحبتهای شهردار شهر وحیدیه ادامه یافت و شهردار این شهر با قدردانی از برگزاری این جلسات و مثمر ثمر بودن آنها  ضمن طرح مسائل و مشکلات موجود در شهر وحیدیه، خواستار تصمیم گیری های لازم به منظور حل آنها شد و رئیس شورای اسلامی شهر وحیدیه نیز به مسائل مهم موجود در شهر و معضلات آن اشاره کرد.
روسای ادارات خدمات رسان و روسای دستگاه ها و ادارات مرتبط با مشکلات مطرح شده در شهر وحیدیه نیز ضمن ارائه توضیحات لازم راهکارها و تمهیدات اندیشیده شده و اقدامات دردست اجرا را مطرح کردند.
در پایان جلسه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار پس از طرح موضوعات مهم و قابل پیگیری که تعدادی از انها مصوب شد؛ گفت: تعدادی دیگر از موضوعات مطرح شده با برگزاری جلسات تخصصی دیگر مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
فرماندار شهریار جلسات شورای اداری را مهم ترین جلسه برای یک شهر در شهرستان عنوان کرد و بر پیگیری اجرای مصوبات و برگزاری جلسات مستمر مرتبط با مسائل مطرح شده دیگر تاکید و ضمن جمع بندی انها خواستار همکاری و تعامل دستگاه ها و ادارات در راستای بالا بردن رضایتمندی مردم شد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 79
نظرات شما
captcha refresh