En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مهندس طاهری در مراسم تکریم و معارفه ائمه جمعه:

جایگاه ویژه نماز جمعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

جایگاه ویژه نماز جمعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در مراسم تکریم و معارفه ائمه جمعه شهرهای اندیشه و باغستان گفت: نماز جمعه جایگاه ویژه ای در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد و توجه و تقویت این جایگاه از ضروریات میباشد.
شنبه 15 تير 1398

با حضور فرماندار شهریار انجام شد:

برگزاری نماز جمعه و مراسم استقبال از امام جمعه شهر اندیشه

برگزاری نماز جمعه و مراسم استقبال از امام جمعه شهر اندیشه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در نماز عبادی سیاسی جمعه و مراسم استقبال از امام جمعه شهر اندیشه که در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد حضور پیدا کرد.
شنبه 15 تير 1398

در فرمانداری شهریار انجام شد:

برگزاری آئین تکریم و معارفه ائمه جمعه شهرهای اندیشه و باغستان

برگزاری آئین تکریم و معارفه ائمه جمعه شهرهای اندیشه و باغستان آئین تکریم و معارفه ائمه جمعه شهرهای اندیشه و باغستان با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در فرمانداری شهریار انجام شد.
شنبه 15 تير 1398

همزمان با آغاز دهه کرامت انجام شد:

افتتاح 8 پروژه عمرانی در شهر وحیدیه با اعتباری بالغ بر 31 میلیارد تومان با حضور استاندار تهران

افتتاح 8 پروژه عمرانی در شهر وحیدیه با اعتباری بالغ بر 31 میلیارد تومان با حضور استاندار تهران با حضور دکتر انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و همزمان با آغاز دهه کرامت، 8 پروژه عمرانی در شهر وحیدیه با اعتباری بالغ بر 31 میلیارد تومان افتتاح شد.
جمعه 14 تير 1398

استاندار تهران در جشن بزرگ ریحانه:

افزایش سطح زیر ساخت شهرستانهای غرب استان تهران در اولویت برنامه ها قرار دارد

افزایش سطح زیر ساخت شهرستانهای غرب استان تهران در اولویت برنامه ها قرار دارد دکتر محسنی بندپی استاندار تهران در جشن بزرگ ریحانه به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر در شهرستان شهریار گفت: با توجه به تراکم بالای جمعیتی در شهرستانهای غرب استان تهران بوِیژه در شهریار، افزایش سطح زیر ساختی و زیر بنایی، برنامه راهبردی ما بوده و در اولویت میباشد که مورد اهتمام جدی مسئولین استانی و شهرستانی قرار گرفته است.
جمعه 14 تير 1398

فرماندار شهریار در جشن بزرگ ریحانه خبر داد:

اجرای 51 پروژه از محل اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری در سطح شهرستان شهریار

اجرای 51 پروژه از محل اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری در سطح شهرستان شهریار مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جشن بزرگ ریحانه به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر از اجرای 51 پروژه از محل اعتبارات ارزش افزوده روستای فاقد دهیاری در سطح شهرستان شهریار خبر داد و گفت: 11 پروژه را فرمانداری بصورت مستقیم فعالیت میکند و 41 پروژه دیگر را با تفاهم میان ادارات و شهرداری ها در زمینه های مختلف در دست انجام داریم.
جمعه 14 تير 1398

نماینده مردم شهرستان شهریار در جشن بزرگ ریحانه:

تبدیل شدن تلاش فکری پروژه قطار ریلی شهری به تلاش عملیاتی

تبدیل شدن تلاش فکری پروژه قطار ریلی شهری به تلاش عملیاتی مهندس محمودی نماینده مردم حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی در جشن بزرگ ریحانه به مناسبت روز دختر با تقدیر از اقدامات موثر و مساعدت های ویژه استاندار تهران در خصوص پروژه های مهم و حیاتی شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد گفت: در شهرستان شهریار نیاز به تبدیل شدن تلاش فکری پروژه قطار ریلی شهری را تلاش عملیاتی و آغاز به کار آن وجود دارد.
جمعه 14 تير 1398

با حضور استاندار تهران انجام شد:

بازدید استاندار تهران از محل برگزاری کنکور سراسری در شهرستان شهریار

بازدید استاندار تهران از محل برگزاری کنکور سراسری در شهرستان شهریار دکتر محسنی بندپی استاندار تهران با حضور در مدرسه دخترانه شاهد شهرستان شهریار، از روند برگزاری کنکور سراسری بازدید کرد.
پنجشنبه 13 تير 1398

**گزارش تصویری **

جشن بزرگ ریحانه به مناسبت روز دختر در شهرستان شهریار

جشن بزرگ ریحانه به مناسبت روز دختر در شهرستان شهریار با حضور دکتر محسنی بندپی استاندار تهران، جشن بزرگ ریحانه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر همراه با اجرای برنامه های شاد و متنوع و مراسم تقدیر از دختران نمونه و دختران شهدای شهرستان شهریار در سالن همایش خلیج فارس شهر وحیدیه برگزار شد.
پنجشنبه 13 تير 1398

** گزارش تصویری **

افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان شهریار با حضور استاندار تهران

افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان شهریار با حضور استاندار تهران با حضور دکتر محسنی بندپی استاندار تهران پروژه های عمرانی شهرستان شهریار در شهر وحیدیه با مجموع اعتبار بیش از 300 میلیارد ریال افتتاح شد.
پنجشنبه 13 تير 1398