En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تاکید فرماندار شهریار در دیدار مردمی با اهالی شهرک لاله شاهدشهر:

لزوم توزیع عادلانه امکانات و خدمات به بافت های متصل و منفصل شهرها

لزوم توزیع عادلانه امکانات و خدمات به بافت های متصل و منفصل شهرها مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در دیدار مردمی با اهالی شریف شهرک لاله شاهد شهر با بیان اینکه بسیاری از مشکلات موجود و مطالبات مردم در روستاها با الحاق آنها به بافت منفصل از شهرها حل خواهد شد تاکید کرد: باید امکانات و خدمات به مردم، بصورت مساوات و بطور عادلانه به بافت های متصل و منفصل شهرها ارائه شود و هدف، ساماندهی مسائل و بهبود وضعیت مردم باشد.
چهارشنبه 1 خرداد 1398

**گزارش تصویری**

گزارش تصویری از دیدار مردمی فرماندار و مسئولین شهرستان شهریار با اهالی شریف شهرک لاله شاهد شهر

گزارش تصویری از دیدار مردمی فرماندار و مسئولین شهرستان شهریار با اهالی شریف شهرک لاله شاهد شهر دیدار مردمی مهندس طاهری فرماندار شهریار با اهالی شریف شهرک لاله شاهد شهر با حضور مسئولین و روسای ادارات شهرستان شهریار
چهارشنبه 1 خرداد 1398

رئیس ستاد انتخابات استان تهران:

داوطلبان انتخابات باید رعایت منافع‌ملی و قانون‌مداری را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند

داوطلبان انتخابات باید رعایت منافع‌ملی و قانون‌مداری را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند حسن‌بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: داوطلبان انتخابات باید منافع ملی را در رفتارهای انتخاباتی خود در نظر گرفته و قانون‌مداری را سرلوحه امور خود قرار دهند.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

ستاد امنیت انتخابات با تمام توان در کنار ستاد انتخابات استان تهران از آرای مردم صیانت می‌کند

ستاد امنیت انتخابات با تمام توان در کنار ستاد انتخابات استان تهران از آرای مردم صیانت می‌کند گودرزی رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران گفت: ستاد امنیت انتخابات استان تهران در راستای تسهیل در امر برگزاری انتخابات و صیانت از آرای مردم با تمام ظرفیت و توان خود در کنار ستاد انتخابات استان بوده و برنامه‌هایی خود را در این راستا دنبال می‌کند.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

در فرمانداری شهریار برگزار شد:

نشست هم اندیشی فرماندار شهریار با اعضای هیئت امنای بیمارستان امام خمینی(ره)

نشست هم اندیشی فرماندار شهریار با اعضای هیئت امنای بیمارستان امام خمینی(ره) نشست مشترک هم اندیشی مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با اعضای هیئت امنای بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار با حضور نماینده مردم حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان در محل فرمانداری شهریار برگزار شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

در حضور مهندس طاهری انجام شد:

تدوین و تحویل سند چشم انداز توسعه شهرستان شهریار

تدوین و تحویل سند چشم انداز توسعه شهرستان شهریار مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار: سند چشم انداز توسعه شهرستان شهریار متناسب با شرایط اقتصادی روز تدوین شده و بزودی جهت عملیاتی شدن در اختیار ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان قرار خواهد گرفت و لذا ادارات موظف به ارائه برنامه های سالیانه خود با در نظر گرفتن اولویت بندی طبق چهارچوب مشخص هستند.
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

مهندس طاهری در جلسه شورای آموزش و پرورش:

کوتاهی در اجرای مصوبات پذیرفته نیست

کوتاهی در اجرای مصوبات پذیرفته نیست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار در سال 98، کوتاهی در اجرای مصوبات این شورا را غیر قابل قبول دانست و گفت: بر ما لازم است مطابق با رشد فعلی جمعیت بحث سخت افزاری آموزش و پرورش را با پایبندی به برنامه و در مسیر قانونی بدون وقفه پیش ببریم.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398

بصورت سر زده انجام شد:

بازدید فرماندار شهرستان شهریار از اداره تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت و درمان

بازدید فرماندار شهرستان شهریار از اداره تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت و درمان مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار بصورت سر زده از اداره تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بازدید کرد.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398

مهندس طاهری در جمع معلولین شهرستان:

معلولیت محدودیت نیست

معلولیت محدودیت نیست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در مراسم افطاری جامعه معلولین شهرستان گفت: افراد معلول با روحیه بلند و پشتکار و تلاشی که در موضوعات مختلف دارند بسیار موفق هستند و این را نشان میدهد که معلولیت به معنای واقعی محدودیت نیست.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

مهندس طاهری در جلسه مدیریت بحران NERT:

انجام کار ریشه ای کشور را به توسعه سوق میدهد

انجام کار ریشه ای کشور را به توسعه سوق میدهد مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در ششمین جلسه مدیریت بحران NERT در شهر فردوسیه گفت: انجام یک طرح و کار ریشه ای میتواند کشور را به آبادانی و توسعه پایدار سوق دهد.
شنبه 28 ارديبهشت 1398