En
تاریخ : شنبه 12 اسفند 1396
کد 2175

مهندس طاهری در آئین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان شهریار:

عدم وجود مسایل ضدامنیتی در غرب استان تهران نتیجه عملکرد نیروی انتظامی است

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در آئین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان شهریار نتیجه عملکرد مثبت و قابل توجه نیروی انتظامی را عدم وجود مسایل امنستی در غرب استان تهران دانست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ مراسم تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان شهریار باحضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، سردار خانچرلی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران، مهندس محمودی نماینده مردم شهرستان های شهریار،قدس و ملارد، ائمه جمعه، رئیس دادگستری، دادستان انقلاب و عمومی شهرستان شهریار و جمعی از مسئولین و معتمدین برگزار شد.
 
بنا بر این گزارش در این مراسم مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در سخنانی ضمن تقدیر از عملکرد فرماندهی ویژه غرب استان تهران و آرزوی توفیق برای سرهنگ مکرمی در سنگر جدید و سرهنگ جوزانی فرماندهی جدید انتظامی شهرستان شهریار گفت: در اغتشاشات چندماهه گذشته اگر متانت و صبوری نیروی انتظامی نبود این اتفاقات به نحو دیگری رقم می خورد.
 
فرماندار شهرستان شهریار با ذکر این جمله که هم رافت و هم اقدام به موقع و اقتدار نیروی انتظامی مثال زدنی است؛ گفت : خیلی جاها اگر نبود حضور نیروی انتظامی نظام دچار مشکل میشد، نیروی انتظامی جان بر کف برای امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی زحمت می کشد و اگر امروز جایگاه جمهوری اسلامی ایران در میان آتش منطقه از امنیت مثال زدنی برخوردار است نتیجه زحمات نیروهای نظامی و انتظامی است.
 
مهندس طاهری افزود: غرب استان تهران به جهت افزایش جمعیت و رشد بی رویه دچار چالش های متعددی است و مسایل اجتماعی و آسیب های مختلف فراوانی دارد؛ کمبود امکانات و زیرساخت ها و وجود خرده فرهنگ های متفاوت این مسایل را تشدید می کند.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار گفت: باتمام مسایل و مشکلات، خوشبختانه امروز هیچ مشکل ضدامنیتی در شهرستان های غرب استان تهران احساس نمی شود و این امنیت به جهت حضور و تلاش صادقانه و دلسوزانه نیروی انتظامی است.
 
وی در پایان افزود: شهرستان شهریار شهرستانی پرجمعیت است و باید از نظر امکانات و نیروهای تخصصی مورد توجه جدی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران قرار گیرد تا بتوانند خدمات شایسته ای به شهروندان داشته باشند


در پایان مراسم از خدمات سرهنگ مکرمی فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان شهریار تقدیر و تشکر شد و سرهنگ جوزانی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شهریار معارفه شد و حکم فرماندهی وی که از سوی سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صادر شده بود قرائت شد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 اسفند 1396
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 131
نظرات شما
captcha refresh