En
تاریخ : يکشنبه 20 اسفند 1396
کد 2199

با حضور مهندس طاهری برگزار شد:

نشست فرماندار با شورای هماهنگی احزاب و تشکل های اصلاح طلب شهرستان شهریار

نشست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با شورای هماهنگی احزاب و تشکل های اصلاح طلب در فرمانداری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ به منظور بررسی فعالیت های مختلف سیاسی و اجتماعی و نقش احزاب و تشکل های سیاسی در افزایش مشارکت مردم در رشد و توسعه سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهرستان شهریار نشست مشترک مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با اعضای شورای هماهنگی احزاب و تشکل های اصلاح طلب شهرستان شهریار در محل فرمانداری برگزار شد.
بنا بر این گزارش در این نشست شورای هماهنگی احزاب و تشکل های اصلاح طلب شهرستان شهریار ضمن تبریک حضور مهندس طاهری به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار و آرزوی توفیق برای ایشان، فعالیت ها و اقدامات این تشکل و ظرفیت ها و موانع فعالیت سیاسی را در سطح شهرستان شهریار برشمردند و بر پشتیبانی و حمایت خود از دولت تدبیر و امید و برنامه ها و سیاست های دولت تاکید کردند.
مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی در جهت رشد و توسعه سیاسی و اجتماعی گفت: فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی یکی از راهکارها و ابزارهای مهم برقراری ارتباط میان مردم و حاکمیت است و نتیجه ملموس و تاثیرگذار این فعالیت ها افزایش مشارکت مردم در توسعه و پیشرفت کشور و افزایش امید در جامعه است.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 اسفند 1396
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 185
نظرات شما
captcha refresh