En
تاریخ : سه شنبه 14 فروردين 1397
کد 2234

امام جمعه وحیدیه در شورای اداری شهرستان شهریار:

مردم، تولیدکنندگان و مسئولان سه ضلع اصلی تحقق شعار سال هستند

حجت الاسلام والمسلمین شایق امام جمعه وحیدیه با تاکید بر همراهی مردم، تولیدکنندگان و مسئولان؛ همراهی این سه ضلع را عامل اصلی در تحقق شعار سال دانست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار حجت الاسلام والمسلمین شایق امام جمعه وحیدیه در اولین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار ضمن تاکید بر تحقق شعار سال گفت: مسئولین از برداشتن هیچ قدمی در تحقق شعار سال مذایقه نکنند.
 
امام جمعه وحیدیه شعار امسال را دارای چهار ضلع اصلی دانست و اظهار داشت: ضلع اول و اصلی این شعار را رهبر معظم انقلاب تشکیل می دهد که آن را مطرح کرده اند؛ ضلع دوم آن مردم هستند که باید در حمایت و خرید کالای ایرانی جدیت به خرج دهند، ضلع سوم آن را تولیدکنندگان تشکیل می دهند که باید با تولید باکیفیت کالاهای خود زمینه استقبال از کالاها را فراهم کنند چرا که همانطور که معاون اول رئیس جمهور گفتند؛ حمایت از کالای ایرانی به معنای حمایت از کالای بد نیست و اگر تولیدکننده بر کیفیت کالایش بیفزاید یقینا حمایت مردم را خواهند داشت؛ و مسئولین هم در حمایت از تولیدکنندگان ضلع چهارم را تشکیل می دهند که در صورت همراهی سه ضلع مردم، تولیدکنندگان و مسئولان می توان به تحقق شعار سال امیدوار بود.
حجت الاسلام والمسلمین شایق امام جمعه وحیدیه با ذکر حدیثی از صحیفه سجادیه در اهمیت اخلاق گفت: اخلاق در میان ویژگی های پیامبر اسلام(ص) ویژگی بارز ایشان است و خودبرتر پنداری و تکبر،  مهمترین آسیب اخلاق است که مسئولان نباید به خاطر مسئولیت خود دچار تکبر و خودبرترپنداری شوند.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 فروردين 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 94
نظرات شما
captcha refresh