En
تاریخ : يکشنبه 26 فروردين 1397
کد 2243

مهندس طاهری در دومین جلسه شورای اداری:

برای ارائه خدمات بهتر؛ هر روز باید یک فکر جدید و حرکتی نو داشت

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در دومین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار با تاکید بر این نکته که توسعه و پیشرفت پایان ندارد؛ اظهار داشت: باید دغدغه کار و تلاش و حرکت و پیشرفت داشت و هر روز یک فکر جدید و حرکتی نو داشت چرا که زمان خدمت بسیار کوتاه و گذراست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ دومین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار به صورت اختصاصی به منظور بررسی مسایل و مشکلات شهر شهریار برگزار شد.
 
بنا بر این گزارش؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به برگزاری جلسات شورای اداری شهرها گفت:جلسه شورای اداری مهمترین و عالی ترین جلسه در شهرستان است و همه اعضای شورای اداری باید با جدیت کامل در این جلسات حضور پیدا کنند.
 
فرماندار شهرستان شهریار با ذکر این نکته که شهرستان شهریار گستره جغرافیایی زیادی دارد اظهار داشت: در جلسات اختصاصی شورای اداری در شهرها، موارد و مسایل شهرها به شکل ویژه مطرح میشود و پس از پاسخگویی مسئولین مربوطه تصمیم نهایی اتخاذ میشود.
 
طاهری افزود: پس از جلسات شورای اداری در شهرها، می بایست سطح همکاری ها بین ادارات و دستگاه ها در جهت رسیدگی به مسایل و مشکلات مطروحه افزایش یابد.
 
وی با تاکید بر برگزاری اینگونه جلسات در تمامی شهرها به صورت هفتگی و در آینده با فاصله زمانی یکماهه گفت: یکی از شئون برگزاری اینگونه جلسات تاکید بر جایگاه شورای شهر به عنوان نهاد برخاسته از دل مردم و طرح مسایل و مشکلات مردم از زبان شوراهاست.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با ذکر این نکته که شوراها علی رغم وجود برخی مشکلات منشا خیر و اثر فراوان هستند؛ گفت: شوراها باید شان و جایگاه پارلمان محلی را حفظ کنند و از گفتگوی سالم در جهت توسعه شهر غافل نشوند و فضا را برای اجرای برنامه های شهردار و شهرداری باز کنند.
 
مهندس طاهری با تاکید بر این نکته که توسعه و پیشرفت پایان ندارد؛ اظهار داشت: باید دغدغه کار و تلاش و حرکت و پیشرفت داشت و هر روز یک فکر جدید و حرکتی نو داشت چرا که زمان خدمت بسیار کوتاه و گذراست.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 فروردين 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 61
نظرات شما
captcha refresh