En
تاریخ : چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
کد 2317

باحضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد:

افتتاح تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی و شهدای مدافع حرم شهریار

تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی و شهدای مدافع حرم شهریار با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهریار به بهره برداری رسید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ با حضور مهندس عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی دو تقاطع غیرهم سطح شهید صیاد شیرازی و شهدای مدافع حرم در شهریار به بهره برداری رسید.
بنابر این گزارش در مراسم بهره برداری این دو تقاطع غیرهمسطح مهندس مقیمی استاندار تهران، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، مهندس محمودی نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد، حجت الاسلام والمسلمین مروج امام جمعه اندیشه، مهندس درخشان نسب شهردار شهریار و جمعی از مسئولان و مردم حضور داشتند.
مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در حاشیه بهره برداری از این دو تقاطع غیرهم سطح گفت: بهره برداری از این دو تقاطع غیرهم سطح تاثیر بسیار مهمی در روان شدن ترافیک و تسهیل دسترسی مردم را به دنبال خواهد داشت.
فرماندار شهرستان شهریار ضمن تشریح مسایل مرتبط با ترافیک شهرستان شهریار اظهار داشت: شهرستان شهریار به دلیل قرار گرفتن در منطقه مهم اتصال چندین شهرستان و تهران نیازمند توجه جدی در راه های ارتباطی است و در همین راستا زمینه و بستر لازم جهت آغاز پروژه تقاطع غیرهم سطح بزرگراه فتح به جاده شهریار نیز فراهم شده است و با همکاری شورای اسلامی و شهرداری تهران به زودی آغاز خواهد شد تا مشکل ترافیکی یکی دیگر از نقاط پرتردد در ورودی شهرستان شهریار نیز حل شود.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 103
نظرات شما
captcha refresh