En
تاریخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
کد 2346

با حضور در منزل شهید اسماعیلی انجام شد:

دیدار مهندس طاهری با خانواده شهید محمد اسماعیلی در شهر وحیدیه

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با حضور در منزل شهید محمد اسماعیلی با خانواده این شهید والا مقام دیدار و از حال آنها باخبر شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ در این دیدار که کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، سلامت بخش شهردار شهر وحیدیه، ششدهی رئیس شورای اسلامی وحیدیه و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با خانواده ی شهید گرانقدر و والامقام محمد اسماعیلی دیدار و گفتگو کرد.
بنابر این گزارش؛ مهندس طاهری با بیان اینکه شهدای انقلاب اسلامی تا همیشه در میان ما زنده هستند زیرا که فرزندان غیور و جوانمرد شما چراغ راهی را روشن کردند برای ادامه ی راه انقلاب در ادامه گفت: همه باید قدردان زحمات و از خودگذشتگی های بدون توقع و منت شهدای عزیز باشیم و باید تلاش کرد که بخوبی و درخور شان آنها این چراغ را حفظ و به نسل اینده واگذار کرد و در این مسیر نباید از دشمن و اقدامات آن ترسید دلیل که این کشور را شهدا و امام شهیدان حفظ و حراست خواهند کرد.
لازم به ذکر است؛ در انتهای دیدار نیز مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با اهدای لوح یاد بود به خانواده معزز شهید اسماعیلی از صبر و شکیبایی و ایثار آنها تقدیر و تشکر بعمل آورد.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 85