En
تاریخ : شنبه 12 خرداد 1397
کد 2386

مهندس طاهری در نمازجمعه شهریار:

همدلی، تعامل و ترجیح منافع جامعه به نفع شخصی، لازمه پیشرفت و ترقی است

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با شرکت در نماز جمعه این هفته شهریار با اشاره بر لزوم خود کفایی و توجه به منابع داخلی گفت: همدلی، تعامل، گذشت و ترجیح منافع جامعه و اجتماع نسبت به نفع شخصی لازمه پیشرفت و ترقی در حوزه های اقتصادی و برون رفت از مسائل و مشکلات موجود میباشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ نماز جمعه این هفته  شهریار به امامت حجت الاسلام والمسلمین سالمی امام جمعه شهر شهریار و با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و معاونین و همچنین مسئولین شهریار و نیز حضور مردم شریف این شهر برگزار گردید.
بنابر این گزارش؛ پیش از اقامه نماز جمعه، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار نظام جمهوری اسلامی حاکم بر ایران را نماد مبارزه با اسکتبار و ظلم و ستم عنوان کرد و گفت: از اصول این نظام مبارزه با زورگویان و مستکبرین است و پرچمدار آن امروز مقام معظم رهبری هست که عمر خود را صرف احیای دین کرده و خون پاک هزاران شهید پای آن ریخته شده تا پرچم جمهوری اسلامی به اهتزاز درآید.
فرماندار شهرستان شهریار با اشاره بر موضوعات جدید ایجاد شده بعد از جنگ ادامه داد: دشمن موضوعات جدیدی را بلافاصله بعد از جنگ مطرح کرده که اگر خوب بررسی شود میتوان فهیمد که هدف از همه این طرح ها، تغییر ماهیت نظام اسلامی حاکم بر ایران است؛ اما باید بدانند که حرکت در جهت مبارزه با استکبار و اعتلای دین و نظام برای ما  یک فریضه الهی است و خدا را شاکریم که این توطئه ها با هوشیاری رهبری معظم خنثی همواره خنثی شده است.
مهندس طاهری با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام اظهار داشت:  برخی فکر می کنند که در پسابرجام مشکلات زیادی برای کشور پیش می آید ولی این را باید بدانیم که همدلی، تعامل، گذشت از خود و ترجیح منافع جامعه و اجتماع نسبت به نفع شخصی لازمه پیشرفت و ترقی در حوزه های اقتصادی و برون رفت از مسائل و مشکلات موجو میباشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در ادامه در خصوص تلاش  درجهت رشد و توسعه و پیشرفت شهرستان گفت: این شهرستان دارای پتانسیل ها و ظرفیت های فراوان در زمینه های مختلف میباشد که میبایست با تدوین یک برنامه و یک سند تمام اهداف پیش روی مجموعه شهرستان مد نظر قرار گیرد و با تلاش و پشتکار آن را پیش برد و ما به کمک نخبگان شهرستان و کسانیکه در این زمینه مهارت دارند در حال تنظیم و تدوین سند چشم انداز شهرستان شهریار هستیم تا بصورت برنامه مند و قرار دادن تمام ادارات مجموعه شهرستان در یک چارچوب مشخص و با کار و تلاش به هدف مشخص شده در حوزه های مختلف دست پیدا کنیم.
مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر اینکه باید کار و تلاش یک فرهنگ شود و باید زمینه های لازم به منظور پیشرفت در حوزه های تولید و اشتغال بیش از پیش فراهم شود افزود: باید کار و تلاش ملاک اصلی و واقعی ما برای توسعه قلمداد بشود و منافع عموم مردم مد نظر قرار گیرد و این ملاک انسانیت و جدایی انسانهای وارسته از مابقی باشد. امروز مباحث اشتغال و تولید در سر لوحه برنامه اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری فرموده اند و دولت در حال پیگیری آن است وجود دارد برای اینکار هم همه میتوانند سهیم باشند.
وی در انتها حمایت از تولید کننده و اشتغال آفرینی را بسیار مهم قلمداد کرد و گفت: باید همه باهم کمک کنیم به اقتصاد و اشتغال در مجموعه شهرستان و نباید نگاهمان به بیرون باشد زیراکه زمینه ها در داخل فراهم است باید توجه شود اگر هر متمکنی بتواند چند شغل ایجاد کند یا زمینه را برای رفع موانع از تولید برطرف کند  و مجموعه ادارات شهرستان نیز در این راستا کمک کنند و سرمایه گذاری سود ده در شهرستان ایجاد کنند به پیشرفتهای چشمگیری در این خصوص خواهیم رسید و ما در راستای اجرای این مهم اجازه نخواهیم داد مانع تراشی و مشکل سازی در این حوزه ایجاد شود.


  • نوشته شده
  • در شنبه 12 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 81