En
تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 1397
کد 2413

شهردار شاهدشهر در جلسه شورای اداری خبرداد:

تخصیص 40 درصد بودجه شهرداری شاهدشهر به کارهای عمرانی

احمد زارع شهردار شاهدشهر در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار از تخصیص 40 درصد بودجه شهرداری شاهدشهر به کارهای عمرانی خبرداد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ احمد زارع شهردار شاهدشهر در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار که به شکل اختصاصی در شاهدشهر برگزار شد گفت: از بودجه 16 میلیاردتومانی شهرداری شاهدشهر 9 میلیارد تومان برای کارهای عمرانی اختصاص یافته است.
شهردار شاهدشهر جمع آوری رفیوژ میانی بلوار اصلی، جمع آوری ترانس های برق، ساخت استخر، رمپ و لوپ جاده کاظم آباد از جمله فعالیت های عمرانی است که در دست اجراست.
زارع شاهدشهر را دارای جمعیتی بیش از 24 هزارنفر، 1487 هکتار وسعت، 64 شهید، 250 جانباز و 2جانباز مدافع حرم دانست و افزود: 8 مقام کشوری در رشته بوکس، 2 مقام کشوری در کشتی، رتبه سوم کشوری در رشته والیبال بانوان و حضور تیم نورد ماندگار در لیگ دو کشور از افتخارات شاهدشهر است و باوجود پتانسیل های بسیار خوب در زمینه های مختلف نیازمند توجه بیشتر مسئولان شهرستانی است.
شهردار شاهد شهر افزود: 17هکتار بافت فرسوده در شاهدشهر وجود دارد که متاسفانه سند مالکیت ندارد که مشکلات عدیده ای را ایجاد کرده است.
وی فاضلاب و آبهای سطحی شهرک مصطفی خمینی صباشهر را که به زمین های کشاورزی شاهدشهر وارد می شود یکی دیگر از  مشکلاتی دانست که ساماندهی آن را نیازمند تخصیص اعتبارات دانست.
زارع شهردار شاهدشهر در بخش دیگری از سخنان خود در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار اظهار داشت: کمربندی شاهدشهر نیازمند اعتبار جهت اتمام است که درصورت تخصیص تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
شهردار شاهدشهر ادامه داد: مشکلات مرتبط با تصفیه خانه فاضلاب که نیازمند ارائه راهکار شهرستانی است تا کشاورزان از پساب آن بهره مند شوند
وی در ادامه به مسایل و مشکلات دیگری نیز در محدوده شاهدشهر اشاره کرد و خواستار توجه و همکاری ادارات و دستگاه ها در جهت حل آنها شد.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 159