En
تاریخ : سه شنبه 12 تير 1397
کد 2460

مهندس طاهری در جلسه معاونین و مسئولین واحدهای فرمانداری:

مهمترین کار در شرایط کنونی، رسیدگی به مشکلات مردم است

فرماندار شهرستان شهریار مهمترین کار در شرایط امروز را رسیدگی به مشکلات مردم دانست و افزود: الان وقت کار و تلاش است و باید از سیاسی کاری فاصله گرفت و حرف مردم را شنید و با برنامه ریزی و تلاش مشکلات مردم را حل کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ جلسه معاونین و مسئولان واحدهای فرمانداری شهرستان شهریار به ریاست مهندس طاهری برگزار شد
بنابر این گزارش مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر سخنان دکتر روحانی در جمع کارگزاران دولت گفت: همه آحاد مردم و مسئولین می بایست در جهت وحدت آفرینی و نشاط اجتماعی حرکت کنند و با تبیین صحیح شرایط کنونی راهکار مناسب گذر از آن ارائه شود.
فرماندار شهرستان شهریار با ذکر این نکته که کشور آمریکا هیچگاه در چارچوب های بین المللی نبوده و نخواهد بود اظهار داشت: تاریخ در ارتباط با برجام نظر خواهد داد و ما زیر بار زور و مذاکره با آمریکا در این فضا نخواهیم رفت.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار افزود: اگر برجام برای امریکا خوب بود از آن خارج نمی شد و پیگیری های دولت در ارتقای سطح همکاری ها با سایر کشورها پس از خروج آمریکا از برجام می تواند بسیار مفید باشد و به ادامه راه در موقعیت کنونی کمک کند.
وی توجه به مسایل درونی و اقتصاد درون زا را لازمه شرایط کنونی دانست و ادامه داد: مسئولین شهرستان نیز در این شرایط مسئولیت ویژه ای دارند و گفتار، رفتار و عمل آنان در بهبود شرایط تاثیرگذار است.
طاهری با تاکید بر این نکته که هیچ کارخانه و واحد تولیدی در شهرستان شهریار نباید مورد بی مهری قرار بگیرد گفت: هیچ واحد اقتصادی و تولیدی نباید در مسیر افزایش تولید و اشتغال مانعی بر سر راهش باشد و بسیاری از واحدهای تولیدی با حداقل توجه و رسیدگی امکان فعالیت پیدا می کنند.
فرماندار شهرستان شهریار مهمترین کار در شرایط امروز را رسیدگی به مشکلات مردم دانست و افزود: الان وقت کار و تلاش است و باید از سیاسی کاری فاصله گرفت و حرف مردم را شنید و با برنامه ریزی و تلاش مشکلات مردم را حل کرد.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 تير 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 81
نظرات شما
captcha refresh