En
تاریخ : سه شنبه 19 تير 1397
کد 2476

مهندس طاهری در برنامه دیدار مردمی در شهر اندیشه خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی پروژه حمل و نقل ریلی شهرستان شهریار

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در برنامه ملاقات مردمی شهر اندیشه از عملیاتی شدن پروژه حمل و نقل ریلی شهرستان شهریار خبر داد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ برنامه ملاقات مردمی فرماندار و مسئولین شهرستان شهریار با مردم شهر اندیشه در مصلای شهر اندیشه برگزار شد
بنابر این گزارش در این برنامه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با تقدیر از مردم شهر اندیشه به سبب حضور در تمامی صحنه های انقلاب گفت: در شهرهای جدید اقداماتی صورت گرفته و امکاناتی بوجود آمده که خیلی از شهرها دارای آن امکانات نیستند.
فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته جهت رفع و حل مشکلات شهرها اظهار داشت: حل و فصل تمام مشکلات در اینگونه نشست ها ممکن نیست اما زمینه بررسی و پیگیری مسایلی که مردم مطرح می کنند فراهم می شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار ادامه داد: مسئولین نظام باید با تمام وجود در خدمت مردم باشند.
مهندس طاهری با اشاره به تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: به منظور رفع موانع تولید و ایجاد زمینه اشتغال مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی در دست پیگیری است.
فرماندار شهرستان شهریار با ذکر این نکته که در رابطه با آب شرب و کشاورزی شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته است افزود: توان بسیار مضاعفی برای عملیاتی شدن حمل و نقل ریلی گذاشته شده است و امروز به برکت نظام و همت و تلاش مسئولان اجرای مترو عملیاتی شده است.
وی با اشاره به شرایط موجود کشور گفت: مردم ما همانند گذشته باید در صحنه ها حاضر باشند و با وحدت و همدلی از این پیچ خطرناک عبور کنیم.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 19 تير 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 97