En
تاریخ : چهارشنبه 10 مرداد 1397
کد 2528

١٥ داروي جديد در بستر توليد شركت "شهر دارو" ؛

استاندار تهران از شركت داروسازي "شهر دارو" در شهرستان شهريار بازديد كرد

استاندار تهران از شركت شهر دارو و دنياي بهداشت، توليدكننده انواع داروهاي قرص، شربت ، شامپوهاي پوستي و دهان شويه و انواع داروهاي مايع و جامد در شهرستان شهريار بازديد كرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ استاندار تهران امروز ١٠ مردادماه در ادامه سفر به شهريار و صنايع مستقر در اين شهرستان، با حضور در شركت داروسازي شهر دارو از بخش هاي مختلف شركت و انبار مواد اوليه داروهاي توليدي اين شركت بازديد كرد.


براساس گزارش دكتر سپاسي، مديرعامل شركت شهر دارو و دنياي بهداشت درحال حاضر داروي "ريواركساوين" در مجموعه داروهاي وارفارين به عنوان تنها داروي خوراكي ضد انعقاد خون بدون نياز به پيمايش پلاكت خون قبل از مصرف كه با نمونه خارجي آن رقابت مي كند در اين شركت توليد مي شود و با پروانه وزارت بهداشت در حال توزيع است.

استاندار تهران در ادامه از بخش توليد داروهاي مايع و بهداشتي اين شركت از جمله واحد توليد داروي نازال اسپري( اسپري بيني)  بازديد كرد.

استاندار تهران در بازديد از بخش هاي مختلف شركت شهر دارو و انبارهاي مواد اوليه شركت، در خصوص توسعه انبارها و توليدات شركت قول مساعد داد و گفت: حمايت از صنايع وظيفه ماست و در اين راه از هيچ كمكي دريغ نمي كنيم.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 10 مرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 120