En
تاریخ : چهارشنبه 10 مرداد 1397
کد 2536

با حضور مهندس مقیمی انجام شد:

برگزاری نشست هم اندیشی مدیران صنایع و واحدهای تولیدی و کشاورزی با استاندار

نشست هم اندیشی مدیران صنایع و واحدهای تولیدی و کشاورزی با مهندس مقیمی استاندار تهران در شهرستان شهریار برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ در این نشست صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی، کشاورزی شهرستان شهریار دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را درخصوص نحوه فعالیت واحدهای تولیدی در شرایط کنونی و مسایل و مشکلات موجود بر راه این واحدها را بیان کردند.
بنا بر این گزارش مهندس مقیمی استاندار تهران ضمن تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه دستگاه ها و ادارات مربوطه با صنایع تولیدی و کشاورزی، راهکارهای لازم را جهت برون رفت از مشکلات موجود به تفکیک واحدهای تولیدی و صنایع موجود ارائه نمودند.
در این نشست هم اندیشی بیش از یکصد نفر از مدیران واحدهای تولیدی و کشاورزی در سالن اجتماعات فرمانداری حضور داشتند.
مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در ابتدای این نشست با تشریح فعالیت ها و اقدامات فرمانداری شهرستان شهریار در تسهیل و رفع موانع تولید؛ سیاست های استانداری تهران و فرمانداری شهرستان را در راستای حمایت از تولید و اشتغال دانستند.
مهندس محمودی نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، امامی امین معاون امور هماهنگی اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری تهران، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان تهران و برخی دیگر از مدیران کل نیز در بخش هایی از برنامه ضمن ارائه نقطه نظرات خود، پاسخگوی مطالب و مسایل مطرح شده در این نشست بودند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 10 مرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 80