En
تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397
کد 2691

مهندس طاهری در آئین تجلیل از فعالان پروژه مهر97:

تلاش کنیم نوع تفکر فرزندانمان را به سمت حقایق سوق دهیم

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در آیین تجلیل از فعالان پروژه مهر97 گفت: در شرایط امروز زمینه های انحراف بسیار است و باید تلاش شود نوع تفکر و اندیشه فرزندانمان را به سمت حقایق سوق دهیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ آیین تجلیل از فعالان پروژه مهر97 و تجلیل از فعالان نمایشگاه مهر عاشورایی با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، پارسا مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار در سالن شهید کافی شهریار برگزار گردید.
بنابر این گزارش؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار تلاش مستمر مسئولین آموزش و پرورش و مدیران مدارس برای بازگشایی مدارس در روز اول مهر را ارزنده و شایسته تقدیر عنوان کرد و گفت: در مجموعه این شهرستان که دانش آموزان آن که به اندازه یک استان جمعیت دارد در روز اول مهر بدون مشکل در مدارس شروع به تحصیل کردند.
فرماندار شهرستان شهریار با بیان اینکه زمینه و فضاهای بسیاری برای کار کردن و جبران کمبودها وجود دارد ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی کشور این موضوع مهم است که واقعیات به دانش آموزان منتقل شود زیراکه فضا به منظور انحراف بسیار است که میطلبد نوع تفکر فرزندانمان را به حقایق سوق دهیم و اجازه داده نشود به هر سویی کشیده شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار تدبیر مجموعه نظام که با هدایتگری مقام معظم رهبری و اجرای دقیق و برنامه مند مسئولان نظام در حال پیشروی میباشد را در جهت کنترل و مدیریت کشور برای حل مشکلات دانست و اظهار داشت: بسیاری از مشکلات حال حاظر کشور برگرفته از تصمیمات خارج از کشور است که با اشراف مجموعه مسئولان نظام نشان از این دارد که مسیر رو به سوی پیشرفت و بهبود است و به گفته کارشناسان و تحلیل گران ما میتوانیم با کار و تلاش از این پیچ به سلامت عبور کنیم.
وی با اشاره به ایجاد فضای کار و تلاش در سطح جامعه بیان داشت: باید این موضوع نهادینه شود که بدون کار و زحمت نمیتوان پیشرفت پایدار بدست آورد و به فرزندانمان آموزش داده شود که بدنبال کار و تلاش در عرصه های مختلف باشند و این موضوع همواره مد نظر قرار گیرد و ما نیز قول میدهیم در حوزه های گوناگون، آموزش و پرورش را کمک کنیم و به سرنوشت آینده سازان این کشور بطور جدی توجه شود.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 32