En
تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397
کد 2700

مهندس طاهری در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان شهریار:

توجه جدی به جذب سرمایه گذار لازمه ی پیش برد برنامه های شهرستان شهریار

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان شهریار گفت: به منظور پیش برد برنامه های شهرستان شهریار لازم است به موضوع جذب سرمایه گذار و مشارکتهای بخش خصوصی توجه جدی شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان شهریار به ریاست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و با حضور ژاله رو معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان که شامل شهرداران ، روسای ادارات و مسئولین نهادهای شهرستان شهریار میباشد، سالن جلسات فرمانداری شهریار برگزار گردید.
بنابر این گزارش؛ در این جلسه ژاله رو معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار با طرح موضوعات مرتبط با هر شهر و اداره که در دستور کار جلسه قرار داشت خواستار ارائه گزارش و توضیحات لازم از مسئولین مرتبط با هر موضوع شد و روسای ادارات و شهرداران ضمن ارائه آمارها و گزارشهایی درباره برنامه ها به بیان توضیحات و نظرات خود پرداختند.
در ادامه این جلسه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با اشاره بر کاهش تخصیص بودجه ها از سوی دولت اظهار داشت: با این وجود نمیتوان دست روی دست گذاشت و هیچ اقدامی نکرد و برنامه ای برای اجرا نداشت و با همین مبالغ و تخصیص ها نیز میتوان پروژه های نیمه کاره را فعال کرد تا به دست فراموشی سپرده نشوند و میتوان آنها را با واگذاری و مشارکت های بخش خصوصی به هدف خود رساند.
فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر جذب سرمایه گذار به منظور پیش برد برنامه های شهرستان شهریار، تلاش و فراهم کردن زمینه های کار سرمایه گذار در شهرستان شهریار در کوتاهترین زمان ممکن را از اهم موضوعات دانست و خواستار توجه جدی به این موضوع توسط مسئولان مرتبط شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با تقدیر از کسانیکه در رابطه با سند چشم انداز فعالیت میکنند، کار با برنامه و دارای هدف را دارای تبعات مثبت و اثرات فراوان بر مجموعه شهرستان دانست و با گلایه از برخی مسئولان به جهت عدم همراهی و پیگیری این موضوع بر توجه جدی مسئولان ذیربط و داشتن برنامه به منظور پیشرفت در پروژه های مرتبط با کمیته برنامه ریزی و کمک به بهبود شرایط موجود توام با پیگیری های مداوم و دغدغه مندانه در راستای انجام وظیفه و کسب رضایت مردم  تاکید  کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 39