En
تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397
کد 2701

مهندس طاهری در جلسه شروای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان شهریار:

باید با مسئولیت پذیری به موضوع حمل و نقل و ترافیک توجه شود.

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در دومین جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان شهریار گفت: موضوع حمل و نقل و ترافیک اهمیت فراوان دارد که باید با دقت و مسئولیت پذیری به این موضوع توجه شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ دومین جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل ترافیک شهرستان شهریار به ریاست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و با حضور عبدالعلی سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری و اعضای شورای حمل و نقل و ترافیک اعم از شهرداران، روسای ادارات و مسئولین نهادها و دستگاه های شهرستان شهریار در فرمانداری شهریار برگزار گردید.
بنابراین گزارش؛ در این جلسه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار موضوعات ترافیکی را از مسائل مهم کشور عنوان کرد و اظهار داشت: در برخی مواقع کشور از همین ناحیه توسط دشمنان و رسانه هایی که در خارج از کشور وجود دارند مورد همجه قرار میگیرد و میبینیم زمانیکه آمار و ارقام بالا میرودبا خوشحالی سخن میگویند و به فکر مردم نیستند و به دروغ از نوع دوستی و انسان دوستی صحبت میکنند.
فرماندار شهرستان شهریار رفع مشکلات ترافیکی و برطرف کردن خطرات نقاط حادثه خیز را از وظایف دینی و قانونی مسئولین بیان کرد و گفت: میطلبد با مسئولیت پذیری و دقت با این موضوع مهم برخورد شود که عضوی از یک خانواده با کوتاهی مسئولی آسیب نبیند که در این راستا گاهی میتوان در یک منطقه حادثه خیز با نصب یک تابلو یا نشانگر خطر را رفع کرد و باید نقاط حادثه خیز بصورت شهر به شهر به مسئولین ترافیک هر شهر گزارش داده شود، وضعیت رفع نقاط حادثه خیز را گزارش کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در رابطه با موضوعات ورودی شهرها و سد معابر نیز بیان داشت: بحث ورودی و خروجی های شهرها باید ساماندهی شود و تابلوهای خوش آمد گویی بصورت مشخص اصلاح شود و سد معابر در ورودی و خروجی هر شهر برداشته شود و اقدام ویژه صورت بپذیرد و همینطور زیباسازی معابر و جداول دستخوش تغییرات و اعمال سلیقه های بهتر و شهروند پسندتر شود.
لازم به ذکر است؛ در این جلسه هر کدام از اعضای این شورا با بیان نقطه نظرات و برنامه های خود به طرح موضوعات مختلف و تبادل نظر در بخشهای مختلف پرداختند.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 49