En
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397
کد 2751

به مناسبت هفته پدافند غیر عامل برگزار شد:

اجرای مانور مقابله با زلزله در رزمایش پدافند غیر عامل در شهرستان شهریار

به مناسبت هفته پدافند غیر عامل با حضور فرنیاپور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری مانور مقابله با زلزله در رزمایش پدافند غیر عامل در مدرسه پسرانه فاخر شهرک مریم اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ به مناسبت هفته پدافند غیر عامل مانور مقابله با زلزله، با حضور فرنیاپور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، پارسا رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شهریار، سرهنگ رستگار جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شهریار، مهدور عضو شورای اسلامی شهر شهریار، اسدی شهردار فاز یک اندیشه ، کارکنان هلال احمر و آتش نشانی با حضور در مدرسه پسرانه فاخر شهرک مریم اندیشه اجرا شد.
بنا بر این گزارش؛ در این مراسم فرنیاپور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری با اشاره بر اهمیت پدافند غیر عامل، آمادگی غیرنظامی  به منظور مقابله با هر گونه تهدید و اتفاقی را پدافند غیر عامل نام برد که در کشور، مجموعه اقدامات و کارهایی مورد نیاز در برابر تهدیدات و خطرات احتمالی دشمن و درصد افزایش بازدارندگی میباشد که مردم دچار آسیبها و خسارات کمتری شوند و لازم است در سطوح مختلف به این موضوع توجه شود.
لازم به ذکر است؛ در این رزمایش باحضور عوامل آتش نشانی و هلال احمر با شبیه سازی صحنه حادثه های مختلف، اقدامات و راهکارهای آموزشی لازم و مرتبط به منظور مقابله با آنها در چهارچوب پدافند غیر عامل به اجرا درآمد.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 71