En
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397
کد 2762

با حضور معاون زنان و خانواده رئیس جمهور در فرمانداری شهریار برگزار شد:

برگزاری سیزدهمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار

با حضور دکتر ابتکار معاون زنان و خانواده رئیس جمهور، سیزدهمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار در فرمانداری شهرستان شهریار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ دکتر ابتکار معاون زنان و خانواده رئیس جمهور بهمراه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، دکتر شارقی مشاور امور بانوان و خانواده استانداری تهران، معاون سیاسی انتظامی و فنی عمرانی فرمانداری، اعضای شورای اداری شهرستان شهریار، روسای ادارات و مسئولین نهادها و دستگاههای شهرستان شهریار سیزدهمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار در فرمانداری برگزار شد.
بنابر این گزارش؛ در این جلسه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار ضمن خیر مقدم به معاون زنان و خانواده رئیس جمهور و حضورشان در این جلسه، بازدیدهای انجام توسط ایشان را قابل ملاحظه و مهم در خصوص موضوعات کار آفرینی و آسیبهای اجتماعی عنوان کرد که با دستورات صادره بتوان وضعیت موجود را تغییر داد و بهبود بخشید.
فرماندار شهرستان شهریار بر توجه بیش از پیش به حضور بانوان در مشاغل و امور مختلف اجرایی و فعالیتی کشور تاکید و افزود: با حضور دکتر ابتکار به حضور بانوان در عرصه های مختلف و پست های حساس دولتی کشور توجه دو چندان شده است و باید از این قشر عظیم، تحول ساز و مهم بدرستی و بخوبی استفاده کرد.
در ادامه چند تن از مسئولین و روسای ادارات شهرستان شهریار از جمله دکتر ناصح رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار و پارسا رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شهریار با ارائه گزارشات و توضیحاتی در رابطه با اداره خود و اقدامات در دست اقدام و انجام شده، به بیان موضوعات مرتبط در حوزه های بهداشت و درمان و آسیبهای اجتماعی و فردی، آموزش و پرورش، دانش آموزان و مشکلات و مباحث مرتبط دیگری پرداختند.
دکتر ابتکار معاون زنان و خانواده رئیس جمهور در ادامه این جلسه با اشاره به خروج آمریکا از برجام و تحریمها و تهیدات جدید بعد از سیزده آبان ماه و شرایط سخت اقتصادی بیان داشت: با راهکارها و سیاستهای جدیدی که توسط مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید با هدف کاهش نواقص و آسیبها برای مردم و بهبود وضعیت معیشت مردم و اشتغال و کارآفرینی که از اهداف کلیدی دولت بوده است و در بودجه امسال لحاظ شده است در پیش گرفته شده است که در مقابله تهیدیدات و تحریمها آمریکا میباشد.
معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده کشور با تاکید بر حفظ انسجام خانواده و برطرف کردن ناهنجاری ها و آسیب های مرتبط با آن بیان داشت: با وجود فشارهای اقتصادی و بیکاری که برای خانواده زیاد است باید تلاش شود در این شرایط موضوعاتی چون مهارت های ارتباطی در خانواده را تقویت کنیم و کمک کنیم به اینکه داخل خانوده گفتگو و گفت و شنود مفید انجام شود که از اختلال های بعد از آن جلوگیری شود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 25