En
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 2815

مهندس طاهری در مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولین:

معلولیت به معنای واقعی محدودیت نیست

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در آیین گرامیداشت روز جهانی معلولین در وحیدیه گفت: برای رسیدن به هدف با بهره گیری از تمام توان باید تلاش کرد و معلولیت به معنای واقعی محدودیت نیست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ به مناسبت روز جهانی معلولین، مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولین با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، جمالی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستانهای استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین شائق امام جعه وحیدیه، پارسا رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شهریار، شهردار و رئیس شورای شهر وحیدیه و مربیان این مدارس و مدرسه سازان و دانش آموزان در سالن خلیج فارس این شهر برگزار شد.
بنا بر این گزارش؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با تبریک یه مناسبت روز جهانی معلولین و تقدیر از خیرینی که برای معلولین کار انجام میدهند با بیان اینکه معلولیت محدودیت نیست گفت: اگر چنین بود انسانهای سالم به حد اعلای موفقیتها دست پیدا میکردند و قطعا برای رسیدن به هدف و بهره گیری از تمام توان نیاز به کوشش و تمرین و تلاش است.
فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به این موضوع که در انسانهای سالم هم اگر همت و تلاش و توانخبشی توجه نشود در مراتب پایینی از عمر خود قرار خواهند کرد اظهار داشت: در جامعه معلولین ما هم با وجود تمام استعدادها و پتانسیلهایی که در درون این عزیزان نهفته است نیاز به توجه بیشتر و ایجاد زمینه های مناسب به منظور استفاده از تمامی ظرفیتها و امکانات وجود دارد.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار همچنین خاطرنشان کرد: با تمهیداتی که اندیشیده شده و اقداماتی که در دست اقدام است انتظار میرود زمینه های مناسب متناسب با نیازهای معلولین فراهم شود و بتواند جامعه را تحت تاثیر قرار دهد که با شناسایی توان موجود در هر فرد در جهت افزایش آنها اقدام گردد.
لازم به ذکر است؛ در انتهای این مراسم از مربیان و خیرین مدرسه ساز مدارس استثنایی در شهرستان شهریار با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر شد و بعد از این مراسم از نمایشگاه کار دستی ها و هنرهای دانش آموزان استثنایی شهرستان شهریار توسط مهندس طاهری بازدید بعمل آمد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 23