En
تاریخ : يکشنبه 16 دي 1397
کد 2880

با حضور مهندس طاهری انجام شد:

معرفی دکتر لیلا واثقی به عنوان معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان شهریار

خانم دکتر لیلا واثقی با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار به عنوان معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهریار معرفی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ دکتر لیلا واثقی با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، معاونین، بخشدار مرکزی و روسای واحدها و کارکنان به عنوان معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان شهریار معرفی شد و از خدمات مهدی ژاله رو تقدیر شد.
بنابر این گزارش مهندس طاهری با اشاره به شرایط ویژه و ظرفیت و پتانسیل های موجود در شهرستان شهریار گفت: شهرستان شهریار در زمینه های مختلف نسبت به بسیاری از نقاط کشور ظرفیت های ویژه ای دارد که باید با شناخت دقیق آنها زمینه رشد و توسعه آن را فراهم کنیم.
فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر لزوم توجه به خدمت رسانی صحیح به مردم افزود: مردم باید نتیجه فعالیت ها و اقدامات مسئولان را احساس کنند و توجه جدی به جذب سرمایه و تقویت بخش تولید و اشتغال در اولویت قرار دارد.
نماینده عالی دولت تغییر در مدیریت ها را امری طبیعی دانست و ضمن تقدیر از خدمات و زحمات مهدی ژاله رو برای دکتر لیلا واثقی آرزوی توفیق نمود.
دکتر لیلا واثقی دارای دکترای اقتصاد بین الملل و دکترای اقتصاد کشاورزی است و دارای سوابق مدیریتی به عنوان مدیرکل اقتصادی و مدیرکل سرمایه گذاری در استان مازندران است.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 294