En
تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 3059

مهندس طاهری در مراسم بزرگداشت شهدا:

خون پاک شهدا ضامن عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در مراسم گرامیداشت روز شهدا در شهر اندیشه گفت: خون پاک شهدا ضامن عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و نعمتی ارزشمند است که همواره باید مد نظر قرار گرفته شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی در سال 1358 مراسمی به منظور پاسداشت این روز با حضور خانواده های معظم و معزز شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس، مدافع حرم و مدافع امنیت در شهرستان شهریار، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، کاویانی شهردار و جعفری رئیس شورای اسلامی اندیشه، کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان شهریار در شهر اندیشه برگزار شد.
بنا بر این گزارش؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با عرض خیر مقدم به خانواده های معظم شهدا و تبریک به مناسبت ولادت با سرسعادت امام علی(ع) و فرارسیدن ماه رجب در ادامه با اشاره به عزت و اقتدار ایران اسلامی در جهان بیان داشت: خدمتگذاری به خانواده شهدا توفیق و سعادتی بسیار میخواهد زیرا این بزرگواران از عزیزترین فرد خانواده خود گذشتند که کشور را با ایثار و فداکاری و خون پاک خود از هجمه های بی امان نظامی دشمنان حفظ کنند و امروز مقام معظ رهبری با تمسک به همین پشتوانه در دنیا حکم فرمایی میکنند.
مهندس طاهری با خاطرنشان کردن اینکه فقدان فرزند و عزیزی از یک خانواده امری دردناک است که شاید از هیچ طریقی نتوان آنرا جبران کرد، افزود: قطع به یقین منزلتی که شهدای ما و خانواده هایشان نزد خداوند دارند بسیار بلند مرتبه است و در جایگاه شفاعت از دیگر بندگان خدا قرار میگیرند و ما امیدواریم این خانواده های بزرگوار، مسئولین خدمتگذار و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دعا کنند که با این سختی ها و تحریم های بی سابقه دشمنان و بدخواهان، سرافراز از میدان نبرد اقتصادی خارج شویم.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با اشاره به وعده مقام معظم رهبری مبنی بر درخشان بودن آینده ایران اسلامی، اظهار داشت: از ابتدای انقلاب تا به اکنون فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته ایم و دشمنان با توطئه های مختلف و متعدد به خیال خام خود سعی داشتند برای کشور دردسر درست کنند که هر بار ملت عزتمند ایران در راهپیمایی های مختلف آنها را مایوس کردند و نمونه بارز آن راهپیمایی با شکوه 22 بهمن امسال بود که بار دیگر به دنیا ثابت کرد، این مردم غیور با وجود تمام سختیهای موجود پای انقلاب خود ایستاده اند و در نهایت پیروز اصلی آنها هستند.
فرماندار شهریار افزود: اوضاع و شرایط آنطور که برخی سیاه نمایی میکنند نیست و باید به این موضوع توجه داشت که با وجود تحریم ها و فشارهای بی رحمانه آمریکا و ایادی آن، بازهم ارزاق و مایحتاج مردم براحتی تامین و توزیع میشود که مرهون تلاش مسئولین در جهت بهبود اوضاع میباشد.
وی در انتها با ابراز اینکه معیشت مردم بسختی میگذرد و مسئولین هم با این موضوع بیگانه نیستند گفت: جمهوری اسلامی در این چهل سال هیچگاه توقف نداشته و هر روز ترقی و پیشرفت جدیدی را تجربه کرده است که باید همگی با وحدت و همدلی تلاش کنیم در این عرصه برای حل مشکلات گام های موثری برداریم و خدا را شاکریم که با دعای خیر خانواده های معظم شهدا و پشتیبانی بی بدیل مردم اقدامات بسیار خوبی در حوزه های تولید و اشتغال انجام داده که ان شاا... تا حل نمودن کامل آن ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است؛ در انتهای این مراسم، از خانواده های معظم و معزز شهدای گرانقدر شهرستان شهریار با اهدای لوح سپاس و هدیه یادبود تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 21