En
تاریخ : دوشنبه 19 فروردين 1398
کد 3090

به منظور رسیدگی به مشکلات شهروندان برگزار شد:

برگزاری اولین جلسه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان در سال 98

اولین جلسه ملاقات مردمی مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان شهرستان در سال 98 به جهت رسیدگی به مشکلات و مسائل مدنظر آنان در فرمانداری شهریار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ طبق روال روزهای دوشنبه هفته های گذشته و در ادامه سلسله جلسات ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان، اولین جلسه ملاقات مردمی مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در سال 98 با حضور شهروندان شریف شهرستان در دفتر فرماندار به منظور رسیدگی به موضوعات و مطالبات آنها برگزار شد.

بنابر این گزارش؛ در جلسه ملاقات مردمی این هفته، جمعی از شهروندان، مسائل، مشکلات و درخواست های خود را در حضور فرماندار بیان کردند که با توجه به موضوعات و درخواست های مطرح شده توسط مردم، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار به منظور پیگیری و رسیدگی، تصمیمات مقتضی را اتخاذ و دستورات لازم را به مسئولین مربوطه صادر کرد.

همچنین لازم به ذکر است؛ برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان هر هفته روزهای دوشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر در محل فرمانداری شهریار برگزار میگردد که شهروندان محترم میتوانند به منظور بیان موضوعات و مطرح کردن مسائل و مشکلات مد نظر خود در زمان اعلام شده به فرمانداری شهرستان شهریار مراجعه نمایند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 فروردين 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 52