En
تاریخ : يکشنبه 25 فروردين 1398
کد 3108

برگزاری اولین جلسه کارگروه بهداشت و سلامت بانوان و خانواده شهرستان شهریار در سال 98

اولین جلسه کارگروه بهداشت و سلامت بانوان و خانواده شهرستان شهریار در سال 98 با حضور مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار شهرستان شهریار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ اولین جلسه کارگروه تخصصی بهداشت و سلامت بانوان و خانواده در سه حوزه سلامت جسم، روان و محیط با حضور شعبانی مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار شهرستان شهریار و نمایندگان شهرداری ها، بخشدار مرکزی و ادارات مرتبط در محل فرمانداری شهریار برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ شعبانی مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار شهرستان شهریار در این جلسه با اشاره به اهمیت جایگاه سلامت جامعه در هر یک از حوزه های مذبور، به نقش کلیدی بانوان در راستای رسیدن به جامعه آرمانی سالم تاکید کرد و گفت: تشکیل کارگروه ویژه ای در سه حوزه سلامت جسم، روان و محیط میتواند راهکار مناسبی قلمداد شده و همزمان با بیان رویکرد ها و دستورالعمل های همسو با اهداف مد نظر، موثر واقع شود.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا به بیان نقطه نظرات خود و بیان راهکارهای مرتبط با موضوعات مورد بحث جلسه پرداختند و سپس به منظور ایجاد و ترویج سلامت در میان بانوان و خانواده پیشنهاداتی مطرح گردید و مقرر شد هر یک از اعضاء نسبت به اجرایی شدن مصوبات و تصمیمات اتخاذ شده اقدامات ویژه انجام دهند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 فروردين 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 50