En
تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398
کد 3109

مهندس طاهری در مراسم تکریم و معارفه پلیس راه و راهور:

انجام تمام کارها در سایه نظم و امنیت تحقق پیدا خواهد کرد

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در مراسم تکریم و معارفه روسای پلیس راه و راهور غرب استان تهران گفت: انجام تمام کارها در سایه نظم و امنیت تحقق پیدا خواهد کرد و احساس امنیت برای مردم و مسئولین آرامش خاطر ایجاد میکند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ مراسم تکریم و معارفه روسای پلیس راه و راهور غرب استان تهران با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، سردار خانچرلی فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران، دکتر فاضل حسینی رئیس دادگستری شهرستان شهریار، فرماندهان پلیس راه و راهنمایی و رانندگی شهرستانهای غرب استان تهران و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد در محل فرماندهی ویژه غرب استان تهران برگزار شد.

بنابر این گزارش؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در این مراسم با تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و تسلیت به خانواده های مناطقی در کشور که دچار حادثه سیل شده اند، با تقدیر از زحمات نیروهای زحمت کش پلیس که در ایام تعطیلات و حادثه سیل به منظور برقراری نظم و امنیت شبانه روزی تلاش کردند بیان داشت: این عزیزان در سراسر کشور همواره منشاء خیر و اثر و برکت بوده اند و حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

فرماندار شهرستان شهریار با بیان اینکه فرماندهای نیروی انتظامی در غرب استان تهران نیز به تاسی از کل کشور با تلاشهای فراوان درصد جرم و جنایت و بزه های مختلف اجتماعی را به حداقل ممکن رسانده اند اظهار داشت: در جاییکه این زمینه برای ایجاد خطر و توطئه وجود دارد حافظان نظم و امنیت با جان فشانی و فداکاری، آسایش و آرامش خاطر را برای زندگی های مردم فراهم کردند و در طول سالهای گذشته بر اساس آمارها و تحلیلها، اگر دقت، هوشمندی و نکته سنجی مثال زدنی این عزیزان نبود، ما دچار مشکل میشدیم.

مهندس طاهری با اشاره به تعامل و هماهنگی ایجاد شده بین نیروی انتظامی و اعضای شورای تامین شهرستان و اقدامات امنیتی سنگین و مناسبی که در دست اجرا است تصریح کرد: کارهایی که تا امروز جرات ورود به آنها وجود نداشت امروز با دستورات و اجرای خوب توسط دستگاه های ذیربط در حال تحقق میباشد که نمونه های بارز آنها مقابله جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز، آزاد سازی حرائم رودخانه ها و برخورد با تخلفات خاص و ویژه که آمار را تحت تاثیر قرار میدهد و به جامعه آسیب میزند میباشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با تایکد بر اینکه ما خواهان ادامه این روند در حوزه های مختلف مرتبط با نظم و امنیت در شهرستان شهریار هستیم خاطرنشان کرد: با تلاش، همکاری و تعامل با یکدیگر باید آن چیزی را که در شان مردم شریف ایران اسلامی است فراهم کنیم و در این راه به هیچ وقت کوتاه نخواهیم آمد.

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با تقدیر و تشکر از زحمات انجام شده توسط روسای پلیس راه و راهوری که در این مراسم تکریم و معارفه شدند برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون و سلامتی کرد و در انتها افزود: در سایه نظم و امنیت بقیه کارها تحقق پیدا میکند و اگر آرامش خاطر و احساس امنیت برای مردم، مسئولین و تولیدکننده ها وجود نداشته باشد قطعا کارها پیش نخواهد رفت.

لازم به ذکر است؛ در این مراسم سرهنگ قباد قیطاسی که در سمت رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان شهریار مشغول به خدمت بود به سمت فرمانده پلیس راه فاویژه غرب استان تهران انتصاب گردید و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون در امور محوله شد؛ همچنین از فداکاری ها و تلاشهای سرهنگ محمد صادق صادقی در سمت رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فاویژه غرب استان تهران تقدیر بعمل آمد و برای سرهنگ حامد محمودی که پیش از این فرمانده پلیس راه فاویژه غرب استان تهران بود در سمت جدید آرزوی موفقیت شد.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 فروردين 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 228