En
تاریخ : دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
کد 3143

در فرمانداری شهریار صورت گرفت:

تقدیر فرماندار از ورزشکاران افتخار آفرین و پیشکسوتان شهرستان شهریار در رشته ورزشی کشتی

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار از ورزشکاران افتخار آفرین و پیشکسوتان شهرستان شهریار در رشته ورزشی کشتی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ ورزشکاران و افتخار آفرین شهریار در رشته ورشی کشتی فرنگی و کشتی آزاد، صیفوری ریئس اداره ورزش و جوانان شهرستان و درخشان عضو شورای اسلامی شهر شهریار ضمن حضور در فرمانداری با مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار دیدار کردند و در رابطه با موضوعات و مسائل مرتبط با ورزش شهرستان بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

بنا بر این گزارش؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با بیان اینکه ورزشکاران شهرهای مختلف شهرستان همواره افتخار افرینی های بسیاری را برای ما رقم رده اند و سبب رشد و ارتقاء سطح ورزش شده اند گفت: توجه به ورزشکاران و جامعه ورزشی شهرستان شهریار باید در دستور کار اداره ورزش و جوانان قرار داشته باشد و با فراهم کردن زمینه های مناسب استعدادیابی در میان جوانان بیش از گذشته شاهد غزور آفرینی فرزندان شهریار در میادین کشوری و بین المللی باشیم.

سپس فرماندار شهریار با اهدای لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود از مهدی علیاری، دارنده مدال برنز مسابقات آسیایی کشتی فرنگی در کشور چین و دیگر ورزشکاران افتخار آفرین و پیشکسوتان رشته کشتی در شهرستان تجلیل کرد.

لازم به ذکر است؛ مهدس علیاری قهرمان رشته ورزشی کشتی در مسابقات آسیایی به پاس حمایت های مستمر مهندس طاهری از ورزش و جامعه ورزشی شهرستان شهریار، با اهدای هدیه ای از فرماندار شهریار تقدیر کرد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 49