En
تاریخ : چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398
کد 3151

در فرمانداری شهریار صورت گرفت:

دیدار فرماندار با رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی هلال احمر، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ در این دیدار نادرزاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار بهمراه جمعی از کارکنان و نیروهای این جمعیت به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، ضمن دیدار با فرماندار شهرستان شهریار و ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در زمان سیل اخیر در مناطق جنوبی کشور و اقدامات پیشگیرانه از وقوع سیلاب در شهرستان شهریار، به بیان موضوعات و مسائل مدنظر خود پرداختند.

بنا بر این گزارش؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با تبریک به منسابت روز هلال احمر و خداقوت بابت زحملات کشیده شده توسط کارکنان این جمعیت بیان داشت: در حادثه سیل اخیر حضور نیروهای هلال احمر کمک شایانی در بحث امداد رسانی به سیل زدگان کرد و باعث شد از دغدغه ها بکاهد و امید را در دلها روشن سازد، همچنین انجام اقدامات پیشگیرانه توسط این جمعیت آسایش خاطری برای شهروندان ایجاد کرد و آنها را از خطرات احتمالی دور نگاه داشت، لذا حضور موثر این نیرو در صحنه های مختلف ضروری میباشد.

فرماندار شهریار در انتها با اهدای لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود از زحمات و تلاشهای نادرزاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار تقدیر کرد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 107