En
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398
کد 3214

در کارگروه تخصصی بهداشت و سلامت بانوان:

تشکیل کاروان سلامت روستایی بانوان

در دومین جلسه کارگروه تخصصی بهداشت و سلامت بانوان شهرستان شهریار، تشکیل و نحوه اجرایی شدن کاروان سلامت روستایی بانوان در قالب میز خدمت سیار مطرح شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ دومین جلسه کارگروه تخصصی بهداشت و سلامت بانوان شهرستان شهریار با حضور شعبانی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده و جمعی از نمایندگان بانوان ادارات، شهرداری ها و دستگاه های شهرستان در محل فرمانداری شهریار برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ در ابتدای این جلسه ضمن پیگیری مصوبات جلسات گذشته، با توجه به اطلاعات و آمارها و نیازسنجی های صورت گرفته توسط ادارات مرتبط در مناطق مختلف شهرستان توسط شبکه بهداشت و درمان، تشکیل کاروان سلامت روستایی بانوان شهرستان و نحوه اجرایی شدن آن در سه حوزه سلامت جسم، سلامت روان و سلامت محیط مطرح شد که این کاروان، در قالب میز خدمت سیار خدمات خود را از روستاهای فاقد پایگاه های سلامت همشهریان آغاز خواهد نمود.

با برنامه ریزی های صورت گرفته، کاروان سلامت روستایی بانوان شهرستان شهریار بصورت ادواری خدمات مورد نیاز بانوان از جمله: خدمات درمانی و دارویی، سنجش سلامت عمومی، مشاوره، ویزیت تخصصی رایگان و پیگیری روند درمانی و آموزش را به بانوان ارائه خواهد کرد.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 46