En
تاریخ : دوشنبه 17 تير 1398
کد 3263

مهندس طاهری در مراسم روز صنعت و معدن تاکید کرد:

حل مشکلات و موانع تولید در اولویت برنامه ها

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن گفت: در مجموعه شهرستان شهریار ما اراده ای محکم بر حل مشکلات و موانع تولید و صنایع داریم و برنامه ها و اقدامات مرتبط با آنرا در اولویت امورات قرار دادیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، مصلحی رئیس اداره صمت و تولیدکنندگان و صاحبان صنایع شهرستان در محل فرمانداری شهریار برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در این مراسم با تبریک به مناسبت روز صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به وضعیت شهرک صنفی شهریار اظهار داشت: متاسفانه در این خصوص شفافیت های لازم وجود نداشته و مسائل مرتبط با شهرک صنفی نیازمند قرار گیری در چهارچوب اصولی و قانونمند است که بتوان آنرا بصورت جدی رسیدگی و تعیین تکلیف کرد.

مهندس طاهری با ابراز گله مندی از بانک ها به حهت عدم همکاری در راستای کمک به رونق تولید، خاطرنشان کرد: متاسفانه هنوز نتوانستیم بانکها را در کنار دولت قرار دهیم و برخی از آنها سودهای بعضا نامتعارف از تولیدکنندگان دریافت میکنند و به شرایط اقتصادی کشور توجهی ندارند، اگرچه با پیگیری های انجام شده توسط استاندار محترم اتفاقات خوبی حاصل خواهد شد که امیدواریم مشکلات مرتبط با تولیدکنندگان و صنعت گران با بانک ها مرتفع گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با تاکید بر اینکه به منظور حل مسائل و مشکلات، لازم است تولیدکنندگان مسئولین را همراهی کرده، و حل مسائل واحد تولیدی خود را بطور مستمر پیگیر باشند، تصریح کرد: اگر مشکلی مطرح نشود شاید ما نتوانیم از آنها اطلاع پیدا کنیم اما در مجموعه اجرایی شهرستان، سعی و تلاش می کنیم که ادارات و دستگاه ها را در جهت برطرف نمودن موانع موجود بسیج کنیم.

فرماندار شهریار با بیان اینکه برای انجام کار و رفع موانع نیاز به تشکیل انجمن تولیدکنندگان و صنعت گران شهرستان احساس میشود خاطرنشان کرد: تشکیل این انجمن برای ساماندهی و کمک به مسئله تولید، حائز اهمیت است و از رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میخواهم زمینه های مورد نیاز این اقدام را فراهم کنند که بتوانیم خواسته های مرتبط را از طریق نمایندگان منتخب تولیدکنندگان دریافت کرده و راه حلی مناسب اتخاذ کنیم.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 27