En
تاریخ : دوشنبه 17 تير 1398
کد 3265

به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان انجام شد:

برگزاری ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان

ملاقات مردمی مهندس طاهری فرماندار شهریار با شهروندان شریف شهرستان به جهت رسیدگی به مشکلات و مسائل مدنظر آنها در فرمانداری شهریار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ در ادامه سلسله ملاقات های مردمی فرماندار با شهروندان و طبق روال روزهای دوشنبه هر هفته، برنامه ملاقات مردمی فرماندار با حضور شهروندان شهرستان در دفتر مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات مورد نظر آنها برگزار شد.

بنابر این گزارش؛ در برنامه ملاقات مردمی این هفته، جمعی از شهروندان مسائل و مشکلات و درخواست های خود را در حضور فرماندار مطرح نمودند و مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با توجه به موضوعات و درخواست های مردم، جهت پیگیری و رسیدگی به آنها دستورات لازم و مرتبط را به مسئولین مربوطه صادر کرد.

همچنین لازم به ذکر است؛ برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان هر هفته روزهای دوشنبه از ساعت 8 صبح الی ۱۲ ظهر در محل فرمانداری برگزار میگردد که شهروندان محترم میتوانند به منظور طرح خواسته ها، مسائل و مشکلات خود در زمان اعلام شده به فرمانداری شهرستان شهریار مراجعه نمایند.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 30