En
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1398
کد 3389

نوزاد ربوده شده از بیمارستان تامین اجتماعی شهریار پیدا شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شهریار از پیدا شدن نوزاد ربوده شده از بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان شهریار و تحویل او به خانواده خویش خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ خرداد ماه سال جاری در جریان ورود خانمی با لباس پرستاری بصورت شبانه به بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان شهریار از بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان شهریار، نوزادی دو روزه با نام آراد از مادرش در بخش جراحی و زنان زایمان که در اتاق نگهداری مادران و نوزادان نگهداری می شد، ربوده شد.

بنا بر این گزارش؛ سرهنگ فردین جوزانی فرمانده نیروی  انتظامی شهرستان شهریار در این خصوص، از پیدا شدن این نوزاد ربوده شده در مقابل مسجدی در شهریار و تحویل به خانواده خویش خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شهریار با بیان اینکه در بدو وقوع این اتفاق، اقدامات تخصصی به صورت گسترده و با هماهنگی‌ های قانونی آغاز شد تا هر چه سریعتر کودک به آغوش خانواده خود بازگردد، اظهار داشت: این نوزاد ظهر روز دوشنبه در ساعت 13:30 همراه با نامه ای در جوار مسجد ولی عصر(عج) محله کرشته شهریار توسط مردم نمازگذار مشاهده و نیروی انتظامی اطلاع داده شد.

سرهنگ جوزانی افزود: پس از انجام هماهنگی های لازم قضایی و انتظامی، بلافاصله با خانواده وی برای حضور در محل نیروی اننظامی شهرستان شهریار تماس گرفته شد که با دستور مقام قضایی و در حضور عوامل نیروی انتظامی، کودک ربوده شده به آغوش مادر و پدرش بازگشت.

لازم به ذکر است؛ حمید عسگری پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار نیز با اعلام اینکه کودک مورد نظر با انجام معاینات پزشکی لازم، در سلامت کامل به سر میبرد، از شناسایی مخفیگاه زن کودک ربا قبل از رها کردن کودک و بازداشت شدن وی به جرم مذبور، خبر داد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 302