En
تاریخ : شنبه 13 مهر 1398
کد 3535

به مناسبت هفته نیروی انتظامی:

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرستان شهریار به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، همایش پیاده روی خانوادگی در شهریار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، حجت الاسلام و المسلمین حسینی رئیس عقیدتی سیاسی و دیگر معاونین فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران، فرماندهان و افسران و کارکنان نیروی انتظامی ستاد فرماندهی غرب استان و شهرستان شهریار، جمعی دیگر از مسئولین و روسای ادارات و عموم مردم شهرستان شهریار، همایش پیاده روی خانوادگی در شهریار برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ در این مراسم مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی به تمامی سبزپوشان حافظ امنیت در کشور بویژه نیروی انتظامی ویژه غب استان تهران و شهرستان شهریار ادامه داد: با وجود تراکم جمعیتی بالا در شهرستان های غرب استان تهران بویژه شهرستان شهریار اما شاهد امنیت و آرامش قابل قبولی در سطح شهرستان هستیم که برگرفته از تلاشها و زحمات بی شائبه عزیزان نیروی انتظامی می باشد.

فرماندار شهرستان شهریار با قدردانی از اقدامات نیروی انتظامی به منظور حفظ امنیت در سطح شهرستان اظهار داشت: باید قدر این امنیت را بدانیم و چند لحظه ای به آن فکر کنیم که خدایی ناکرده دوستان یا اقوام مورد سوء قصد قرار بگیرد و باید شرایط و احوالاتناشی از این موضوع را درک کرد و سپاسگزار این امنیت و آرامش در کنار خانواده ها باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با اشاره به سهیم بودن همه مردم در ایجاد امنیت خاطرنشان کرد: تمامی افراد سطح جامعه به عنوان یک خانواده بزرگ همزمان با ادارات و دستگاه های مختلف، در ایجاد امنیت وظیفه مند هستند و لذا ایجاد امنیت از وظایف نیروی انتظامی نیست و تنها حفظ این امنیت حاصله بر عهده این عزیزان است که امیدواریم که همه برای تحقق این مهم تلاش کنند.

لازم به ذکر است؛ در انتهای این مراسم نیز به قید قرعه از میان جمع حاضر در پیاده روی خانوادگی، جوایزی به نفرات انتخاب شده به رسم یادبود اهداء گردید.

  • نوشته شده
  • در شنبه 13 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 41