En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 3542

برگزاری اولین جلسه شورای اداری بخش جوقین

اولین جلسه شورای اداری بخش جوقین به ریاست سید علی رحیمی بخشدار جوقین با حضور اعضای شورای اداری این بخش در شهر وحیدیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ به ریاست سید علی رحیمی بخشدار جوقین و با حضور شهردار و رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر وحیدیه، جمعی از مسئولین و روسای ادارات شهرستان شهریار، اولین جلسه شورای اداری بخش جوقین در سالن جلسات کوثر شهر وحیدیه برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ رحیمی بخشدار مرکزی شهریار ضمن خوش آمد گویی به مسئولین حاضر و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و هفته دفاع مقدس، با تشریح کلی وظایف شورای اداری، بیان داشت: به دلیل استقرار بخشداری جوقین و تراکم بیش از 140 هزار نفری در این بخش، قطعا وظایف و مسئولیت مدیران این حوزه بیشتر شده است که باید در جهت خدمت رسانی به مردم نهایت تلاش خود را بکار بگیرند که در وهله اول تامین نظم و امنیت می باشد که جلسات شورای تامین طبق برنامه ریزی صورت گرفته در حال برگزاری است.

بخشدار جوقین ضمن تشریح چهار وظیفه اصلی شورای اداری بخش جوقین، مهم ترین وظیفه شورای اداری این بخش را ایجاد هماهنگی و تعامل و همکاری بین دستگاه های اجرایی، ایجاد وحدت رویه در جهت رفع موانع و مشکلات مردم عنوان کرد و با اشاره به یکی از مشکلات مورد گلایه مردم که آب شرب روستاییان می باشد گفت: از مسئولین ذیربط و تمامی اعضای شورای اداری درخواست داریم نسبت به این موضوعات اهتمام بورزند و شرایط را به نحو مطلوب تری از گذشته مدیریت نمایند.

در ادامه جلسه نیز سلامت بخش شهردار و ششدهی رئیس شورای اسلامی شهر وحیدیه و برخی از مدیران حاضر هر کدام ضن ارائه گزارشی مرتبط با وضعیت شهر و اقدامات صورت گرفته و برنامه ریزی های انجام شده به بیان مطالب و نقطه نظرات خود پرداختند و توضیحاتی را در خصوص رفع مسائل و مشکلات مطرح شده تشریح کردند.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 190