En
تاریخ : پنجشنبه 30 آبان 1398
کد 3593

با حضور در منزل خانواده شید صورت گرفت:

دیدار فرماندار شهرستان شهریار با خانواده معظم شهید امنیت مرتضی ابراهیمی

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با خانواده معظم شهید معزز راه امنیت و مدافع ملت، مرتضی ابراهیمی در شهریار دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار بهمراه سرهنگ جوزانی فرمانده نیروی انتظامی و کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار با حضور در منزل خانواده معظم شهید معزز و گرانقدر راه امنیت، مدافع ملت و بیت المال، مرتضی ابراهیمی در کهنز شهریار دیدار کرد.

بنا بر این گزارش؛ شهید والامقام مرتضی ابراهیمی در حوادث اغتشاشات و ناامنی های اخیر توسط مزدوران و اجیر شدگان دشمنان جمهوری اسلامی ایران، تخریب کنندگان اموال عمومی و برهم زنندگان نظم اجتماعی که غالبا از افراد اراذل اوباش بودند و با نفوذ در میان منتقدین و معترضین مدنی در اعتراض به اوضاع اقتصادی و گرانی های اخیر، فضای آرام را برهم زده و دست به اقدامات ساختار شکنانه و ضد امنیتی زدند، به مقام شهادت نائل آمد.

فرماندار شهرستان شهریار در دیدار با خانواده معظم شهید ابراهیمی ضمن با گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید بزرگوار، با بیان اینکه این مجاهدت ها و از خودگذشتگی ها نزد مردم جاودان خواهد ماند و بار دیگر ثابت کرد که دشمنان قسم خورده این مرز و بوم برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند کرد.

فرماندار شهریار با اشاره به اینکه در حوادث اخیر، مردم بدرستی دشمن را شناخته و راه خود را از آنها جدا ساختند اظهار داشت: قطعا مردم فهیم، قدرشناس و انقلابی شهرستان شهریار به تاسی از کل کشور، تحت هیچ شرایطی اجازه سوءاستفاده برخی اشخاص سودجو و مزدوران را نخواهند داد و دست از عقاید، باورها و اصول خود برنخواهد داشت و شاهد بودیم که بار دیگر توطئه های دشمنان را نقشه بر آب کرده و آنها را ناامید ساختند.

مهندس طاهری با تاکید بر اینکه خون پاک شهید ابراهیمی و دیگر شهیدان مدافع امنیت و بیت المال به هدر نخواهد رفت خاطرنشان کرد: دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی برخورد قاطع  با این افراد خواهند داشت و هر فردی که در حوادث ناگوار و دلخراش اخیر دخیل بوده است قطعا به سزای عمل خود خواهد رسید؛ و بدون شک شهید مرتضی ابراهیمی که جوانی پاک و بی گناه بوده است، جایگاهی رفیع و ارزشمند نزد خداوند داشته و ما و همه مردم آرزوی سلامتی و صبر جزیل برای پدر، مادر و همسر این شهید بزرگوار داریم.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 30 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 74