En
تاریخ : دوشنبه 23 دي 1398
کد 3667

جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان برگزار شد:

برگزاری ملاقات مردمی فرماندار با شهروندان شهرستان شهریار

جلسه ملاقات مردمی مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها در دفتر فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ در ادامه سلسله جلسات ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان شریف و طبق روال روزهای دوشنبه هر هفته، جلسه ملاقات مردمی این هفته مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات مورد نظر آنها با حضور ملکی رئیس اداره بازرسی فرمانداری در دفتر فرماندار شهرستان شهریار برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ در این جلسه جمعی از شهروندان محترم این شهرستان با مراجعه حضوری به فرمانداری، مسائل، مشکلات و مطالبات خود را با فرماندار در میان گذاشتند و مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار ضمن بررسی موضوعات و درخواست های مطرح شده، دستورات لازم را برای رسیدگی و حل مشکلات به مسئولین مربوطه صادر کرد.

لازم به یادآوری است؛ جلسات ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شهریار با شهروندان، روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر در محل فرمانداری شهرستان شهریار برگزار میشود که شهروندان میتوانند به منظور مطرح نمودن درخواست های خود در ساعت مقرر، با مراجعه به فرمانداری، مسائل و مشکلات خود را بیان نمایند.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 23 دي 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 57