En
تاریخ : يکشنبه 27 بهمن 1398
کد 3795

كریمی:شهرداری صباشهر با افتتاح پروژه های دهه فجر گامی مهم در پیشرفت شهر برداشته است

شهردار صباشهرگفت:با افتتاح پروژه ها در ایام الله مبارك دهه فجر سعی برآن شده تا توزیع امکانات شهری به صورت عادلانه میان محله ها باشد و آسایش شهروندان فراهم آید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ امیر کریمی در خصوص اقدامات صورت گرفته در روزهای اخیر عنوان کرد:افتتاح پروژه ها در دهه مبترک فجر بسیاری از مشکلات شهروندان را در محله های صباشهر کاهش داد و شهرداری به اهداف تعیین شده خود رسید.

وی در ادامه اضافه کرد: یکی از برنامه ها رفع پاره اي از مشکلات شهروندان شریف بوده که بحمدالله به رفع این مشکلات روز به روز نزدیک تر می شویم.

 کریمی همچنین به اقدامات فرهنگی در دهه مبارک فجر پرداخت و خاطرنشان کرد: از اقدامات فرهنگی برگزاری جشن های مختلف در محلات ، گلریزون مزار شهدای والا مقام ، دیدار با خانواده های معظم شهدا وفضاسازی شهری می توان اشاره نمود که در راس آنان راهپیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن در صباشهر می باشد.

اين مقام مسئول در ادامه به اقدامات خدماتی و رفاهی پرداخت و اظهارداشت:لکهگیری و آسفالت معابر ، تداوم در اقدامات عمرانی و ایجاد فضاهای سبز شهری ،ورزشی و فرهنگی در سطح شهر ادامه خواهد داشت .

شهردار صباشهر در پایان تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری را در جهت رفاه حال شهروندان  دانست و خاطر نشان کرد: اولويت برنامه های شهرداری ایجاد رفاه اجتماعی در تمام زمینه های شهری برای شهروندان می باشد و تمام سعی و تلاش بنده و همکارانم در این مجموعه آن است تا امکانات شهری به صورت عادلانه میان محله ها تقسیم گردد تا تمام شهروندان از این امکانات استفاده کنند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 27 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 9