En
تاریخ : يکشنبه 27 بهمن 1398
کد 3796

جشن با شكوه ولادت حضرت فاطمه (س) در صباشهر برگزار شد

جشن ميلاد فاطمه الزهرا (س) با حضور امیر کریمی شهردار،رئيس و اعضاء شوراي اسلامي شهر،ساير مسئولين و شهروندان در محله اسلام آباد سالن ورزشي شهداي صباشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ امیر كريمي شهردار صباشهردر اين مراسم ضمن تبريك به مناسبت ميلاد با سعادت فاطمه الزهرا (س)  این بانوي نمونه و فرارسيدن روز مادر گفت: مادران ایران زمین با تاسی از بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) همیشه زبانزد بوده و هستند.

وی با بیان اینکه مادران و همسران این سرزمین از آغاز انقلاب تا کنون در تمام  عرصه ها حضور سازنده و تاثیرگزاری داشته اند؛ تصریح کرد: نامکذاری یک روز از تقویم به نام مادران این سرزمین کمترین کار ممکن ایت و باید همیشه ودر همه حال قدردان آن ها بود.

این مسوول ادامه داد: از همكاران و دست اندركاران برگزاري ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) وبرنامه تقدیر از مادران قدردانی کرده و از اعضاء شورای اسلامی به پاس كمك و همراهي هميشگيشان براي بالا بردن نشاط اجتماعي در شهر تشكر می کنمو درصدد برگزاري اينگونه مراسمات بيش از پيش هستيم.

اين مراسم با هنرمندي خواننده محبوب گرشا رضايي و استنداپ كمدي با تجربه محمود ايراني شور و هيجان زيادي را در سالن ايجاد كرد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 27 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 12