En
تاریخ : شنبه 16 اسفند 1399
کد 4482

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار:

انجام بیش از ۱۸ هزار بازرسی صنوف در شهریار/ بیش از ۶۰۰ تن اقلام اساسی توزیع خواهد شد

مصلحی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار با اشاره با انجام بیش از ۱۸ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی شهرستان در سال ۹۹، گفت: برای بازار شب عید شهرستان بیش از ۶۰۰ تن اقلام اساسی برنج، مرغ و روغن و ۳۵۰ تن میوه توزیع خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، رضا مصلحی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار با اشاره آمار بازرسی واحدها و صنوف شهرستان شهریار طی بازه ۹ ماهه سال جاری اظهار کرد: از ابتدای سال ۱۸ هزار و ۸۷۵ مورد بازرسی از واحدها و صنوف در قالب طرح‌های مبارزه با قاچاق و شکایات صورت پذیرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار با اشاره به ارزش ریالی ۷۸۹ میلیاردی پرونده‌های متشکله و کشفیات اظهار داشت: پرونده‌های شاخصی نیز در حوزه کشفیات کالاهای احتکار شده در شهرستان شهریار به چشم می‌خورد که به طور مثال پرونده‌ای در خصوص احتکار سم، پودر و سموم کشاورزی تشکیل شد.

رئیس اداره صمت شهریار با اشاره به توزیع بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ تن اقلام اساسی تنظیم بازار شامل برنج، روغن، شکر، مرغ و غیره در سطح شهرستان از ابتدای سال، بیان کرد: از ابتدای سال بیش از ۱۰ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان برگزار شده و میزان توزیع اقلام اساسی نسبت به سال گذشته صد در صد افزایش داشته است و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت:

مصلحی با اشاره به بازار شب عید و توزیع ۲۵۰ تن برنج، ۱۵۰ تن مرغ و ۲۰۵ تن روغن صنفی در شهرستان گفت: ۲۵۰ تن پرتقال و ۱۰۰ تن سیب درختی برای بازار شب عید شهرستان توزیع خواهد شد و گشت‌های مشترک مستمر نیز برای این زمان تشدید خواهد شد.

وی در پایان ضمن درخواست از شهروندان برای ارسال گزارشات و موضوعات خود به سامانه‌های مربوطه تصریح کرد: تلفن شکایات ۱۲۴، سامانه بازرسی اتاق اصناف و سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی آماده دریافت و پیگیری گزارشات صنفی شهروندان هستند.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 اسفند 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 74