En
تاریخ : دوشنبه 14 تير 1400
کد 4642

فرماندار شهریار در نشست با فعالان صنعتی شهرستان شهریار:

از صنعتگر بایستی به عنوان اسطوره یاد شود/ برخی قوانین دست و پای تولید را بسته است

طاهری فرماندار شهریار با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ پشتیبانی از صنعتگر و یادکردن از او به عنوان یک اسطوره، گفت: متاسفانه امروز برخی مقررات و آئین‌نامه‌ها فضای کمک به تولیید‌کننده و صنعتگر را بسته است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نشست مشترک مسوولان و فعالان بخش صنعت شهرستان شهریار به مناسبت روز ملی صنعت و معدن با حضور طاهری فرماندار شهریار، دکتر حق‌وروی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر عسگری‌پور دادستان شهرستان و مصلحی رئیس اداره صمت شهریار برگزار شد.

نورالله طاهری فرماندار شهریار در این جلسه ضمن تبریک روز ملی صنعت و معدن گفت: ما همچنان بدهکار فعالان صنعتی و اقتصادی شهرستان هستیم و فاصله زیادی است که ما اهمیت جایگاه صنعتگران و تولیدکنندگان را درک کنیم.

وی با اشاره به تاکیدات مؤکد رهبری معظم انقلاب پیرامون حمایت از تولید و اشتغال افزود: علی‌رغم این تاکیدات به این جایگاه در کشور در حد و اندازه مناسب توجه نشده و برخی قوانین نیز فضا را برای کمک به صنعتگر و تولیدکننده بسته است.

فرماندار شهریار بیان داشت: امروز نیز اگر توفیقی در این حوزه در شهرستان به دست آمده حاصل تلاش و همت خود دوستان صنعتگر است که عاشقانه پای کار خود ایستاده‌اند.

طاهری با اشاره به برگزاری مستمر جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شهریار گفت: شهرک صنعتی شهید سلیمانی شهریار محل مناسبی است که عزیزان فعال صنعتی و تولیدی می‌توانند با حضور در آن نقطه بخشی از بار مشکلات و موانع خود را بکاهند.

وی با اشاره به اهمیت راه‌اندازی پنجره واحد برای حل مسائل و موضوعات تولیدکنندگان در کشور ادامه داد: امروز از تولیدکننده بایستی به عنوان یک اسطوره یاد شود و بایستی فرهنگ پشتیبانی از تولیدکننده در کشور رواج پیدا کند.

فرماندار شهریار تصریح کرد: امری که امروز می‌تواند کشور را از مشکلات و فشارها رهایی بخشد، همانا تولید و اشتغال است.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 37