En
تاریخ : سه شنبه 15 تير 1400
کد 4645

پیام طاهری فرماندار شهریار به‌ مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها جلوه‌گاه رضایت‌مندی عمومی هستند

فرماندار شهریار ضمن تبریک روز ملی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به عنوان نهادی تاثیرگذار در پیشانی ارزیابی مردمی و جلوه‌گاه کسب رضایت‌مندی عمومی دانست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نورالله طاهری به مناسبت روز ملی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها پیامی را به شرح ذیل صادر کرد.

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

شهرداری باید روح خدمتگذاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد( مقام معظم رهبری مدظله‌العالی) 

 شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به عنوان شئون مدیریت محلی امروزه محور توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها هستند و این مهم جز در سایه حرکت در مسیر قانون، آینده‌نگری، تلاش و بهره‌مندی از تخصص مهیا نخواهد شد.

گستردگی خدمات و وظایف محوله این نهادها در حوزه‌های مختلف خدماتی، رفاهی، عمرانی، زیربنایی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و سایر حوزه‌ها اهمیت اقدامات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را در راستای خدمت و جلب رضایت عمومی نمایان می‌کند.

همچنین شهرداری‌ها و دهیاری‌ها همواره در تمامی عرصه‌ها و مسائل مهم از جمله قرارگرفتن در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا، همراهی فعال در برگزاری انتخابات و حل مسائل مردمی، نقش بی‌بدیل و مهمی را ایفا کرده‌اند.

 اینجانب ضمن تبریک روز ملی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به شهرداران و دهیاران محترم از جمله شهرداران شهرهای شهریار، اندیشه، باغستان، صباشهر، وحیدیه، فردوسیه و شاهدشهر و دهیاران بخش‌های مرکزی و جوقین شهرستان شهریار و تقدیر از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی این عزیزان و مجموعه مربوطه، توفیقات روزافزون آنان را در مسیر خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستارم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 57