En
تاریخ : دوشنبه 21 تير 1400
کد 4650

تبریک فرماندار شهریار به مناسبت هفته حجاب و عفاف/ برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوع توسط فرمانداری شهریار

طاهری فرماندار شهریار ضمن تبریک هفته حجاب و عفاف و تاکید بر اهمیت مقوله برنامه‌ریزی فرهنگی و علمی در راستای ترویج فرهنگ حجاب به منظور تقویت بنیان‌های معنوی جامعه، از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در هفته عفاف و حجاب خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نورالله طاهری فرماندار شهریار ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب گفت: ۲۱ تیرماه ۱۳۱۴ یادآور کشتار بی‌رحمانه مردم در مسجد گوهرشاد توسط حکومت پهلوی در اعتراض به کشف حجاب و اقدامات در این راستا بود.

وی افزود: حجاب اسلامی، تجلی زیبایی‌های معنون زن است که حسن انتخاب او را به منصه ظهور درآورده است و هیچ منافاتی با فعالیت های زنان مسلمان در مسائل اجتماعی و فرهنگی ندارد و چادر، پوشش دینی و ملی زنان ایران است که دیانت، ملیت و استقلال فرهنگی ملت مسلمان ایران را در دنیا متجلی می سازد.

فرماندار شهریار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این روز، بیان داشت: فرمانداری شهریار با محوریت امور بانوان و خانواده در راستای گرامیداشت این هفته و ترویج فرهنگ ازدواج آسان اقدام به برگزاری دو مسابقه عکاسی مجازی با عنوان مهر اسان و ازدواج های اسان و وبینار آموزشی با موضوعات مرتبط و نیز مسابقه مقاله نویسی با عنوان دختران در صدف با موضوع حجاب نموده که جوایز نفیسی نیز برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 27