در جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر:
تشریح برنامه های دهه مبارک فجر توسط فرماندار شهرستان شهریار

در اولین جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر نقلاب اسلامی، نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار برنامه ها و اقدامات دهه مبارک فجر را تشریح کرد.

  • کد خبر: 322518
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 23 دی 1400 - 13:08

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ اولین جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر انقلاب اسلامی به ریاست  طاهری فرماندار شهرستان شهریار و با حضور اعضای ستاد هماهنگی دهه فجر شهرستان شهریار در محل فرمانداری شهریار برگزار شد.


 طاهری فرماندار شهرستان شهریارگرامیداشت سالگرد انقلاب اسلامی را از لحاظ مختلفی برای مجموعه نظام مهم عنوان کرد و گفت: بدین منظور دستاوردهای نظام به نمایش گسترده تر عموم گذاشته شود و در شهرستان شهریار می بایست دستاوردهای کل انقلاب و شهرستان شهریار در سطح شهرها و روستاهای ما با نظم خاص و روشهای مناسبی ترویج داده شود.

 

طاهری؛ با اشاره به شرایط متفاوت کشور به واسطه شیوع بیماری کرونا و برگزاری مراسمات دهه فجر به شکلی متناسب اظهار داشت: امسال با رعایت کامل موارد بهداشتی مراسم و برنامه‌های محوری ایام الله دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.


فرماندار شهرستان شهریار با بیان اینکه تقویم کاری دهه مبارک فجر که حاوی تمام فعالیت ها و اقدامات و برنامه شهرستان میباشد آماده خواهد شد؛ افزود: متولی هر برنامه کسی است که آنرا ارائه داده و لازم است که بخوبی برگزار شود و تمام موارد مورد نیاز مد نظر قرار بگیرد و باکیفیت مدیریت شود تا خروجی مطلوبی داشته باشد.