با حضورطاهری فرماندار شهرستان شهریار برگزار شد:
دوازدهمین اجتماع حماسی مدافعان حرم

دوازدهمین اجتماع حماسی مدافعان حرم، همزمان با سالگرد شهید مدافع حرم «محمد آژند»، در شهرستان شهریار، شهرک کهنز، و در جوار حرم مطهر شهدای گمنام با حضور فرماندار شهرستان ، معاونت سیاسی فرمانداری و سایر مسئولین شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

  • کد خبر: 322538
  • تاریخ خبر: جمعه 24 دی 1400 - 01:00

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار : دوازدهمین اجتماع حماسی مدافعان حرم، همزمان با سالگرد شهید مدافع حرم «محمد آژند»،  در شهرستان شهریار، شهرک کهنز، در جوار حرم مطهر شهدای گمنام با حضور فرماندار شهرستان شهریار و سایر مسئولین شهرستانی  با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

 

گفتنی است این مراسم نورانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای «مدافع حرم» و «شهید محمد آژند» همراه بود.

 

 این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام «حسینی» امام جمعه شهرستان شهریار و با نوای گرم مداحان اهل بیت(ع) «حاج عبدالرضا هلالی»، «حاج روح اله بهمنی»، «کربلایی احد قدمی» و «کربلایی امین قدیم»  بود.

 

گفتنی است شهید محمد آژند یادگار «حسین» بیست و هفتم تیرماه سال 1359 در شهرستان شهریار چشم به جهان گشود. وی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داد . این شهید گرانقدر بیست و یکم دی ماه سال 1394 در سوریه در منطقه خان طوفان به شهادت رسید. این شهید والا مقام در شهرستان شهریار در بهشت رضوان آرمیده است. از این شهید گرانقدر دو فرزند به نام‌های محمدمهدی و محمدطاها به یادگار مانده است.